Hızlı Uzama: Kaş, Kirpik ve Saç

Merhabalar,

Hızlı saç uzatma, uzun kirpikler ve gür kaşlar için ne çok bakım gerekli. Benzer, karışım ya da tek ürünler ile yapılan bakımlar hızlı uzama için etkili mi dersiniz? Bakım ürünlerini satın alırken doğal içerikli olması önemlidir. Saçlarımız, ay içerisinde belli bir derecede uzar. Uzaması ise aldığımız besinlere yaptığımız ekstra bakımlara da bağlı olarak değişebilir. Kaşlarımız yanlış alım ya da seyrekleşme sorunu ile başa çıkmaya çalışabilir. Kirpiklerimiz makyajdan, yumuşak olmayan temizlemelerden etkilenerek dökülebilir. Bu durumlar da ne gibi bakım ürünleri kullanmalıyız ile ilgili bir öneri yapacağım sizlere. Kaşlarım kalınlaşsın, kirpiklerim ve saçlarım uzasın diyorsanız işte tam yeri!

Saçlar alınan besinler ve rutin bir bakım ile biraz daha hızlı uzayabilir. Ancak bunu destekleyecek bir üründe gereklidir. Restorex saçlarınızın uzamasına yardımcı olmak için Sağlıklı Uzama Etkili serisinde özel formüle edilmiş “Sarmaşık Özlü” ürünler üretti. Bu serinin şampuanı ve maskesi en çok tercih edilenler.

Restorex Sarmaşık Özlü Şampuan;

Sarmaşık özü saçınızın uzamasına yardımcı olmak için kullanılıyor. Bu şampuan saçlarınızı köklerinden güçlendirerek, olanları korumayı ve dökülmeyi engelleyerek uzatmayı hedefliyor. İçeriğindeki vitamin ve mineraller ile besleyici, onarıcı ve uzatıcı bakımı bir arada sunan bu şampuan her duşta kullanıma uygun. Her duşta yeterli gördüğünüz miktarı saç diplerine nazikçe masaj yaparak uygulamanız güzelce temizlenmesi, vitaminlerin saç derisine ve köklerine nüfuz etmesi ve şampuanın köpürmesi için iyi olacaktır.

Restorex Sarmaşık Özlü Onarıcı Maske;

Saç maskesi onarıcı özelliği ile saçlarınızda oluşmuş olabilecek hasarları onarıyor ve yenilerinin oluşumunu bu şekilde engelliyor. Saçlarınızın sağlıklı olmasını sağlarken sarmaşık özü ile saçlarınızın uzamasına da yardım ediyor. Hafta da iki veya üç kez, iki dakika bekletmeniz kullanıma uygundur. Onarıcı ve besleyici etkili bu maske şampuan ile birleşince saç uzamasına düzenli kullanımda etki edecektir.

Saçlarımız bu serinin yardımı ile uzayabilir. Peki ya kaş ve kirpik bakımında ne yapacağız, bir bakalım. Kaşlar zaman içerisinde seyrelebilir, yanlış alınabilir. Kirpikler ise makyajdan ve temizlenirken yumuşak olmayan dokunuşlardan etkilenebilir. Kaş ve kirpiklerimizin bakım diğer bakımlar kadar önemlidir.

Arifoğlu kaş ve kirpik bakımımız için, E vitamini ve argan yağı ile zenginleştirdiği formülü ile Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağını sizlere sunuyor. Kaşlarınızın gürleşmesini, kalınlaşmasını ve dökülmelerini azaltmak için özel formüle edilmiş. Kirpiklerinizi uzatmaya yardım ederken gerekli duyduğu besinlerin takviyesini de yapıyor. Kıl köklerini besleyerek bakım yapan bu yağ kaş ve kirpiklerinizi daha da çekici hale getirmek için sizleri bekliyor!

Günde bir veya iki kez kullanabileceğiniz bu ürün temiz kaş ve kirpiğe uygulanmalıdır. Gözle çok temas ettirilmemeli ve sürüldüğü zaman ovuşturulmamalıdır.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı, kaşlarınızın ve kirpikleriniz için istediğiniz bakımı sizlerle buluşturacaktır. Çekici bakışlar ve şekilli kaşlarınıza yapacağınız bakımın yanında birçok bakım ürününü ve setleri avantajlı fiyatlar ile satın almak için hemen göz atın!

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler