Yüzünüze Güzellik Katın: Kaş Kirpik Bakım Yağı

Merhabalar,

Yüzümüz birçok farklı parçanın muhteşem birleşimidir. Hepimiz herkesten farklı ve özel yüz hatlarına sahibiz. Yüzümüzün önemli parçaları olan gözlerimiz ve kaş çizgimiz yüz hattımızın çekici kısımlarından biridir. Yediklerimiz, alışkanlıklarımız, düzensiz bakım veya temizlik ise bu çekiciliği etkileyebilmekte.

Göz bölgesi makyajlı ve makyajsız ayırt etmeden, günlük sabah ve akşam olacak şekilde tüm yüzle birlikte temizlenmelidir. Göz bölgesi; kaş, kirpik, göz kapakları ve göz altı makyajlı ise mutlaka eve gelir gelmez temizlenmelidir. Göz makyajı ile uyunması özellikle kirpikler için büyük hasar bırakabilir. Göz makyajı temizliğinde kaş ve kirpiklerinize yararlı vitaminler içeren makyaj temizleyiciler kullanabilirsiniz. Böylelikle dökülmelerini önleyebilirsiniz. Ovuşturmadan, nazik hareketler ile makyajınızı çıkarmanız daha iyi olacaktır.

Kaşlarımızın kimi zaman bizim kimi zaman bir kuaförün hatası ile dengesiz bir şekil alabiliyor. Ölçülü ve düzenli alım kaş her zaman daha sağlıklı duracaktır. Kaşlarınızın iki hafta da bir alınması önerilir. Kaşlar çabuk seyrelerek, dökülüp canlılığını yitirebiliyor. İhtiyacı olan vitamin ve minerali alarak bunun önüne geçebilirsiniz.

Düzenli temizlenmiş, nazik davranılmış kaş ve kirpiklerinize bir de ekstra vitamin bakımı yapmak onlara iyi gelecektir. Yüzümüzü yıkarız, temizleriz, tonikleriz, maskeleriz üstüne bir de nemlendiririz değil mi? Aynısını kaş ve kirpiklerimiz için neden yapmayalım?

Peki nasıl bir bakım yapmalıyız, ne kullanmalıyız gibi bir soru soruyorsanız sizlere bahsedeceğim!

E vitamin; onarıcı, nemlendirici ve besleyici yapısı ile birçok bakımda bizimle oluyor. Onarıcı yapısı ile kaş ve kirpikte oluşan sorunları gidermek için yardımcı olacaktır. Nemlendirici etkisi ile havadan ve makyajdan oluşabilecek kuruluk gibi sorunlara iyi gelecektir. Besleyici vitamin ve mineralleri daha gür ve daha uzun kirpiklere ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Argan Yağı; saçlarımızı beslemek ve uzatmak deyince aklımıza ilk önce argan yağı gelir. Birçok vitamin ve minerali içerisinde bulunduran bu yağ besleyici yapısı ile kaş ve kirpiklerinizi uzatmaya yardımcı olacaktır.

İçeriğinde birçok yağ, vitamin ve mineral bulunarak özel olarak formüle edilen Kaş Kirpik Bakım yağı hem kaşlarınıza hem de kirpiklerinize;

  • Güçlendirici,
  • Besleyici,
  • Uzatıcı,
  • Çoğaltıcı bir bakım sunacaktır.

Peki ya bu bakım yağı ne mi?

İşte karşınızda kaş ve kirpikleriniz için hayal ettiğinizden daha fazlasını sunan Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı sizlerle.

Yukarıda bahsettiğimiz içerik, etki ve özellikleri taşıyan bu bakım yağı iki adet tüpten oluşmaktadır. Kaş ve kirpik için ayrı ayrı tüpler şeklinde bir pakette bulunan Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı kaş kalınlaştırıcı ve gürleştirici, kirpikleri onarıcı ve uzatıcı etkisi ile bilinmekte.  Kaş ve kirpikleriniz için gerekli bakımı yapmaya yeterli olacak bu bakım yağı sizler için pratik setler ve uygun fiyatlar ile Pratikya’da!

Hemen göz atmak ve ürünü satın almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler