Makyaja Yeni Başlayanlar İçin 5 Öneri

Makyaj yapmaya yeni başlayan neredeyse herkes ilk zamanlarda biraz zorlanır. Bizde bu zorlanma sürecini en aza indirmek için 5 pratik öneri paylaşacağız! Hazır mısın? Birkaç minik ama doğru dokunuşla süper ve profesyonel bir makyaj görünümü elde edeceksin! İşte makyaja yeni başlayanlar için 5 makyaj önerisi!

Kapatıcı Uygulama

Çok fazla zaman harcamadan doğru ve düzgün bir şekilde aydınlık ve yorgunluk izlerinden arınmış bir cilt için bu kapatıcı hilesi tam sana göre! Gözaltlarına, alnının ortasına, çenene ve burun kenarlarına asla kalın olmayacak bir şekilde kapatıcıyı yerleştirmelisin. Ardından kapatıcı fırçası ya da bir nemli sünger ile tampon hareketlerle cildine uygulaman yeterli!

Far Uygulama

İnstagram’da ve Youtube’da gördüğün o mükemmel göz makyajları için dünyanın en pratik olayını söylüyoruz! Krem farlar! Krem farlar çok kolay dağılırlar ve çokta kalıcıdırlar. Bu yüzden hiç korkmadan krem farlarla birlikte o mükemmel göz makyajına ulaşabilirsin.

Daha İnce Bir Burun İçin

Daha ince bir burun görünümüne sahip olmak için burun kontürü mü yapıyorsun? Buna hiç gerek yok çünkü çok pratik bir önerimiz var! Sevdiğiniz kapatıcının koyu rengini kullanın. Kapatıcınızın koyu rengini aldıktan sonra tek yapman gereken şey ürünü burun kenarlarına çizgi halinde, burun ucunda minik bir üçgen şeklinde uygulayıp dağıtmak. Bu sayede burnun daha ince ve kalkık görünecek!

Eyeliner Uygulama

Kuyruklu eyeliner’ı herkes çok seviyor fakat genelde kadınlar bu uygulamadan korkuyorlar. Fakat şunu bilmelisin ki ince uçlu bir eyeliner seçersen kusursuz kuyruklu eyeliner’a ulaşman çok kolay olacak!

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler