Saçlarını Fular İle Renklendirebileceğin 6 Pratik Saç Modeli

Bu sene yaz pek beklediğimiz ya da hayal ettiğimiz gibi olmadı, ama olsun sorun yok saçlarınızı fularla renklendirerek hayata renk katmaya ne dersin?  Uzun zamandır modası hala geçmeyen pratik ve tarz görünen renkli fularları saçlarımızla birleştirmeye ne olursa olsun bu yazda devam ediyoruz.

İşe giderken, dışarı çıkarken bi kot bi t-shirt ve bi maske kombinine, renkli fularla yapacağın saç modellerini katarak, tarzını ortaya koy ve dikkat çek!
Pinterestte görüp sizin için beğenerek seçtiğim ve kendimin de deneyeceği fularlı saç modellerinin 6 tanesini sizinle de paylaşmak istedim.

     1. Ensede Topuz Modeli

En sevdiğim topuz modellerinden biri hatta çoğu kadının severek kullandığı hem şık hem salaş bir modeldir. Ensede topuz modeline fularını ister topuzunla birleştirip topla istersen de topuzunun üstünden fiyonk yaparak kullan. Bir de bu modele halka küpeler taktın mı harika bir tarz yakalayacaksın.

       2. At Kuyruğu Modeli

Klasik at kuyruğuna fuları yerleştirin ve fuları üstten bağlayarak uçların sarkmasına izin verdiğinizde saçınızda kravat görünümü yakalayacaksınız. Bu görünüm eğlenceli veya dikdörtgen baskılı eşarplarla harika duracak.

      3. Bandana Tarzı

Bandana modeli ile tatilde, denizden ve havuzdan dolayı şekil almayan ve kabaran saçların için harika bir alternatif. Plajlarda çok fazla karşılaştığımız bu saç modeli ile sende anını kurtarabilir ve tarz olabilirsin.

     4. Türban Tarzı Fular Modeli

Bu model, saçlarınız normalden biraz kirli veya yağlı olduğunda kullanmak için harika bir stil. Fularını al ve başının üstünden düğümle ve sonra uçlarını fularının altına sok. İşte dışarı çıkmak için hazırsın!

     5. Vintage Model

Ekstra ışıltı hissediyorsanız, bu vintage sarma stili gerçekten çok eğlenceli olacak. Fularla ilgili vazgeçemediği bir tarz varsa o da kesinlikle geleneksel tarzda bağlanan fularlar. Sana hem gizemli bir hava katacak hem de tarzına çekinmeden farklı bir yorum katabileceğini kanıtlayacak olan bu stili sen de çekinmeden uygulamalısın!

    6. Örgülü Fular

Sıkı ve klasik saç örgülerini havalı göstermek için canlı ve rengarenk fularları kesinlikle kullanmalısın. Örgülerinin arasına bağlayacağın fular ile örgün daha hacimli ve göz alıcı gözükmesini sağlayabilirsin.

Saçlarını, tarzını havalı gösterirken maskeni takmayı ve sosyal mesafeni korumayı kendin ve sevdiklerin için lütfen unutma!

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler