Sonbaharın Favori 7 Saç Rengi

Sonbahar mevsimi geldi ise saçlarda değişikliğe gidilme zamanı da gelmiş demektir. Tatilden dönüldükçe saç kesimleri ve boyama işlemlerine başlanacaktır. Yeni trendlerden ilham alarak seni sonbaharda havalı gösterecek 7 saç rengini de belirledik. Bu renklerden zevkine, stiline uygun olanı denemeye ve yeni bir görünüme kavuşmaya ne dersin?

Sonbahar İçin 7 Saç Rengi

Kumral

Doğal renklerden şaşmam diyenlerden isen o zaman kumral tonları tam sana göre. Sonbahar mevsiminde göze çarpan renkler yerine daha sade ve doğal bir görünüme kavuşmak istiyorsan saçlarını kumral rengi ile tanıştırabilirsin.

Bakır

Sonbaharda dökülen ağaç yapraklarının renginden ilham alınan bakır rengi, eylül ve ekim aylarında en çok tercih edilen renklerden biri. Açık veya buğday tenli isen hiç vakit kaybetmeden saçlarını bakır tonlarında boyatmalısın, çünkü en çok size yakışıyor. Bakır renginin göz alıcılığına kim karşı koyabilir ki?

Çikolata Kahve

İçinde hafif ışıltılar bulunan çikolata kahve saç rengi, parlak ve canlı saç sevenler için tam ideal. Ayrıca çikolata kahve tonları da buğday tenlilere en yakışan saç rengi.

Kızıl

Kızıl saç renginin can alıcı özelliği ile hiçbir renk yarışamaz! Kızıl saç seven ben tonlarını her mevsime yakıştırıyorum. Eğer soğumaya başlayan havalarla kendine bir sıcaklık katmak istiyorsan buz kesinlikle kızıl saç renkleri olmalı.

Karamel

Bazı insanlar klasiklerden vazgeçemez eğer sende onlardan biriysen karamel renginin yeniden moda olmasına çok sevineceksindir. Buğday tenlilere çok yakışan karamel tonları saçların daha parlak ve canlı gözükmesini sağlayacaktır.

Bronde Saç

Sarı ve kahve tonları arasında duran Bronde, her kadının hoşuna gidecektir. Bir çok kadın doğal olarak bu saç renklerine sahip olduğu için çok şanslı. Kısa saçlarını daha canlı ve çarpıcı göstermek için bu renkleri tercih edebilirsin.

Altın Kahve

Saçlarında altın rengine dair ışıltılar görmek istiyorsan bu altın kahve saç rengi tam sana göre. Saçlara anında ışıltılı ve canlı bir görünüm kavuşturan bu saç rengi ile etrafına ışık saçac

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler