Hızlı Saç Uzatmada Benzersiz Özel Formül: Dax Supergro

Bugün konumuz uzamayan saçların kurtarıcısı Dax Supergro… Ürün hakkındaki efsaneleri duymayanlarınız var mı?

“Saçları hızlı uzatmakta en etkili ürün.”

“Saçları en sağlıklı ve çabuk uzatan tek saç bakım ürünü.” Gibi bir sürü söylem vardır.

Peki gerçekten öyle mi? Dax Supergro nedir, ne işe yarar, saçları uzatır mı? Bilmeyenler için ürün hakkında biraz konuşalım…

Dax Supergro İçeriği

Saçları güçlü bir şekilde uzatmada etkili olan Dax Supergro saç bakım yağının içeriğinde;

Hindistan cevizi yağı, badem yağı, susam yağı, jojoba yağı gibi çeşitli yağlar; çay özü, aleovera, buğday ve papatya özleri gibi çeşitli özler ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip.  İçeriğinde ki yağların saç güçlendirici, saç besleyici ve saç uzatma gibi özellikleri bilinmektedir.

Dax Supergro saç bakım yağının yapısı vazeline benzemektedir. Bu şekilde saçlarınıza kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz. İçeriğindeki hindistan cevizi yağının kokusu ürün kullanımında yoğun olarak hissedilmektedir fakat o kokusu rahatsız edecek derecede değil. Hoş saç uzatmak için her yol her koku mubahtır. ?

Dax Supergro Nasıl Kullanılır?

Ürünün uygulanması da saçınızı uzatma etkisi kadar son derece basit. Yağı saçlarınıza uygularken küçük tutamlar halinde ayırarak uygulamayı tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırıp, parmaklarınıza aldığınız az miktarda ürünü saç diplerinden, uçlara kadar uygulayın. Daha sonra avucunuzda ısıttığınız yağı tüm saçınıza sürün. Bu şekilde hem saç dipleri hem de saç uçları güçlenmiş olur. Eğer bu şekilde detaylarla uğraşmak istemezseniz, saçıma parlaklık versin yeter derseniz sadece saç uçlarınıza az bir miktar uygulayabilirsiniz. Dax Supergroyu saçınızda 1-2 saat bekletip ardından yıkayabilirsiniz.

Dax Supergro Saçtan Nasıl Temizlenir?

Genel olarak herkesin merak ettiği ve zorlandığı durum dax supergro saç bakım yağını saçlardan arındırmak. Saçınızı ıslatmadan önce şampuanlamaya başlayın, yağlı saçlarınıza şampuanı hafif hafif masaj yaparak ve ardından azar azar ıslatıp köpütmeye başlayabilirsiniz. Ardından tekrar saçınızı bol köpükleyerek yıkayın ve ürünü saçınızdan arındırabilirsiniz.

Dax Supergro ile daha sağlıklı, daha güçlü ve daha uzun saçlara kavuşabilirsin…
Ürünü satın almak ve ürün hakkında detaylı bilgi almak için kendi sayfasından inceleyebilirsiniz. İncelemek için tıklayın.

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler