Kuru Ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Önerileri

Saçlarınıza her dokunduğunuzda kuru, donuk ve sert bir doku mu hissediyorsun?  Saçlarınızın eski parlak ve capcanlı hallerini mi özlüyorsunuz? Sıcak hava, deniz, güneş ve klorlu su… Tüm bunlar saçları kurutan dış etkenlerdir.
Peki kuru saçlarınızı eski canlı ve parlak hallerine nasıl döndürebilirsiniz? Kuru saçlar için önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?

Saçlarınızı İçten Ve Dıştan Besleyin

Kuru saçlarını canlandırmak için hem dıştan hem de içten beslemelisiniz. Yedikleriniz ve içtiklerinizle saçlarınızı besleyeceğiniz kadar kullanacağınız saç bakım ürünleri de önemli ve etkili bir rol almakta.  

Yıpranmış saçlarınız için önerimiz olan Elseve Mucizevi Yağ Serisinden oluşturduğumuz “ Yıpranmış Saçları Onarmaya Yardımcı Set” ile saçlarınızı besleyerek onarılmasını sağlayabilirsiniz. Seti incelemek için tıklayın!

Saçlarınızı Günde 2 Kere Tarayın

Saçlarınızdaki doğal yağı, diplerden saç uçlarına ulaşması için düzenli olarak saçlarını taraman gerekmektedir. Akşam uyumadan önce ve sabahları saçlarınızı ahşap bir tarak ile taramanızı öneririz. Tabii kuru ve yıpranmış saçlara sahip olduğunuz için saçlarınız karışabilir ve zor taranır. Merak etmeyin zor taranan saçlar için de bir çözümümüz var.

Elseve ürünlerinden oluşturduğumuz “Zor Taranan Saçlar İçin Bakım” setimizi incelemek için tıklayın!

Saç Bakım Yağlarını İhmal Etmeyin

Saç bakım yağlarının faydasını ve etkisini göz ardı etmek olmaz. Kuru ve yıpranmış saçlarınızı güzelleştirecek şeylerden biri de saç bakım yağlarıdır. Badem yağı, jojoba yağı ve hindistan cevizi yağı kuru ve mat saçlarınıza çok iyi gelecek!
Saç bakım yağlarından mat saçları ışıl ışıl parlatacak “Mat Saçlara Parlaklık Kazandırıcı” setimizi incelemek için şimdi tıklayın!

Kuru, yıpranmış ve mat saçlarınız için evde bakım yapabileceğiniz, Arifoğlu ve Elseve ürünlerinden oluşturduğumuz saç bakım yağı setlerimizi inceleyebilirsiniz.

Işıl ışıl saçlara kavuşmak için önerilerimizi aldığınıza göre hemen ürünlerimizi inceleyip satın alın ve siz de canlı, parlak saçlara sahip olun!

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler