Alopecia Deri Spreyi 60 ml – Saç Dökülme Karşıtı Serum

Saç Bakım Ürünlerini İncele!

Açıklama

Alopecia Deri Spreyi 60 ml – Saç Dökülme Karşıtı Serum
Marka
:
Alopecia
Ürün Serisi
:
Saç Serumları
Boyut
:
60 ml
Güncelleme Tarihi
:
27.04.2017 – Perşembe
Özet Bilgi
:
Saç dökülme problemini azaltmak ve önlemek için ideal bir üründür. Saç köklerini güçlendirerek sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Formülünde bulunan mineraller saç köklerini besleyerek saç tellerini kalınlaştırır. Düzenli uygulama sonrası kalıntıyı ve kepeği azaltarak sağlıklı ve bakımlı görünüme kavuşturur. İçeriğinde vitaminler, mineraller, biotin ve omega 6 ve 9 bulunur.
Alopecia Deri Spreyi 60 mlSaç dökülme problemi yaşayan bireylerin kullanımına uygun bir spreydir. Saç dökülmesini azaltmak ve azalmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Erkek saç dökülmesi nedenlerinden olan dihidrotestosteron’u kısa sürede bloke eder. Deri Spreyi 60 ml antioksidan açısından zengin bu ürün ile saç derisine etki ederek saç köklerini güçlendirir. Saçların sağlıklı bir şekilde uzaması sağlar. Ayrıca kaşıntıyı ve kepeği azaltır.
Alopecia Deri Spreyi 60 ml Özellikleri
Formülünde bulunan A, B1, B2, B5 ve B9 vitaminleri saçların uzamasını ve güçlenmesini sağlar. Biotin saç tellerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesine yardımcı olur. Bakır, çinko, demir ve kalsiyum mineralleri saçların köklerini besleyerek saç tellerini kalınlaştırır. Flavonoidler( Apigenin) kılcal damarların genişlemesini sağlar. Bu sayede kan dolaşımını arttırır. Saçları besleyerek dökülmelerin önüne geçer. Omega 6 ve 9 doymamış yağ asitleri yoğun saç dökülmelerine karşı etkilidir.Saça Etkisi: Zayıf kılların folüküllerini harekete geçirerek saç döngüsünün uzama fazını artırır. Yoğun dökülme problemi yaşayan kişilerin saç köklerini güçlendirerek dökülmeleri önler.Saçların yaşlanmasını geciktirici etkisi vardır. Bu sayede saçın dökülmesi azalır ve her zaman bakımlı görülür.Uygulanan Bölge: Saç bölgesine uygulanmaktadır.Kullanım Şekli: Saçlarınıza püskürterek uygulama yapınız. Püskürttüğünüz bölgeyi parmak uçlarınızla masaj yaparak yediriniz. Uygulamadan önce kafa derinizin temiz olmasına dikkat edinizKullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Alopecia Deri Spreyi 60 ml – Saç Dökülme Karşıtı Serum”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler