Arifoğlu Çuha Çiçeği Yağı: Bitkisel Yağ

Stokta yok

Besleyici doğal yağların faydaları saymakla bitmez. Arifoğlu Çuha Çiçeği Yağı da bunlardan bir tanesi, vitamin ve mineral açısından zengin olan bu doğal yağın faydalarına göz atmak ve hemen satın almak için tıklayınız. “30₺ Tamamlayan” kategorimize göz atarak sizde sepetinizi tamamlayın, sizde kazanın!

Açıklama

Vitamin ve mineral açısından zengin olan Çuha Çiçeği Yağı uzun sürelerdir insan sağlığında kullanılmaktadır. Besleyici bir yağ olan Çuha Çiçeği Yağı’nı satın almadan önce yukarıdaki “Birlikte Daha Avantajlı” kısmına göz atarak sepetinizi tamamlayın. Sizde kazanın!

Çuha Çiçeği Yağı Nedir?

Kök ve tohumuna kadar her yeri bir şifa kaynağı olan çuha çiçeğinin çeşitli şekilde sıkılması ile elde edilen çuha çiçeği yağı, insan vücuduna faydalıdır. Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkiler sağladığı bilinen çuha çiçeğinden elde edilir.

Bağışıklık sistemine ve uyku sorunlarına iyi geldiği ile bilinmektedir. Bunun yanında cilt ve saç bakımı içinde kullanılır.

Çuha Çiçeği Yağının Faydaları

  • Regl ağrısı gibi dönemsel ağrılara yardımcıdır,
  • Metabolizmanın hızlanmasına yardımcıdır,
  • Sivilce ve akne oluşumunu engeller,
  • Sedef ve egzama gibi cilt sorunlarını giderebilir.
  • Stres oranınızı azaltarak depresyon, anksiyete gibi durumlarda yardımcı olur.
  • Hoş kokusu uyku sorunlarına yardımcı olur.

Çuha Çiçeği Nasıl Kullanılır?

Çuha çiçeği yağını günlük olarak kullanabilirsiniz. Bir su bardağına birkaç damla damlatarak tüketmenize uygundur. Aynı zamanda cilde direk olarak masaj yaparak uygulanabilmektedir.

Saç bakımı içinse şampuanınızın içine damlatarak ya da karışım maskelerde kullanabilirsiniz.

Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmemelisiniz. Alerjik bir bünyeniz, bir rahatsızlığınız varsa öncelikle doktoruna sormalı, eğer kullanacaksanız da öncelikle boyun ve bilek içinde denemelisiniz.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Arifoğlu Çuha Çiçeği Yağı: Bitkisel Yağ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler