Avene Soothing Eye Contour Cream – Göz Çevresi İçin Yatıştırıcı Bakım Kremi 10 ml

Kategori:

Dermokozmetik Ürünleri İncele

Açıklama

Avene Soothing Eye Contour Cream – Göz Çevresi İçin Yatıştırıcı Bakım Kremi 10 ml
Marka
:
Avene
Ürün Serisi
:
Göz Kremleri
Boyut
:
10 ml
Güncelleme Tarihi
:
02.12.2016 – Cuma
Özet Bilgi
:
Göz çevresinde oluşan koyu halkaları ve yorgun görüntüyü onarıcı bakım sunan Avene Göz Çevresi İçin Yatıştırıcı Bakım Kremi sağlıklı bir göz çevresi sunmak için çalışır. Hassas yapısıyla nazik bakım uygular, göz çevresini nemlendirerek sağlıklı bir görünüm almasına yardımcı olur.
Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux Göz Çevresi İçin Yatıştırıcı Bakım KremiYüzünüzdeki en hassas nokta göz çevrenizdir, yeterli ve ihtiyaç duyulan bakımı yapılmayan göz çevresi hızlı bir şekilde kırışmaya, yıpranmaya ve kurumaya başlayabilir. Düzenli olarak göz çevresini nemlendirerek cildinizi besleyebilirsiniz. Özellikle de hassas yapıda olan göz çevresi mutlaka uygun bir bakıma ihtiyaç duymaktadır ve bu bölgede sadece göz çevresine uygun olan ürünler kullanılmalıdır. Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux, için özenle tasarlanmış formülü ile cildi yatıştırmaya, nemlendirmeye ve korumaya yardımcıdır.
Hassas yapıda olan göz çevresi için tasarlanmış olan krem cildi rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardım eder. Uzman dermatologların, Avene laboratuvarlarında geliştirdikleri ürünler, en son teknolojilerle elde edilmiş, zengin içeriğe sahip, güçlü ürünlerdir. Soin Apaisant Contour Des Yeux, pek çok Avene ürününde olduğu gibi Thermal suyu ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Alfa-Bisabolol, Dextransülfat, hyalüronikasid içermektedir. Etkili formülü, yağlandırmadan nem kazandırmasına, iritasyona uğramış veya alerjik reaksiyonlarla kızarmış göz çevresini ve göz kapaklarını rahatlatmaya yardımcıdır.

Vücuda Etkisi: Hassas göz çevresini nemlendirmeye çalışır. Cildi rahatlatmaya ve yatıştırmaya çalışır. Göz çevresini nemlendirmeye ve beslemeye yardımcıdır.
Uygulanan Bölge: Göz çevresine uygulanır. Ağız ve göz ile direk temasını engelleyiniz.
Kullanım Şekli: Sabah veya akşamları günlük bakımınıza yardımcı olarak temiz göz çevrenize nazikçe uygulayabilirsiniz. İritasyona uğramış durumlarda ise ilk 3 günde 2 ile 5 kez arası, ihtiyacınıza göre uygulayınız, daha sonraları ise günde 2 kez uygulayabilirsiniz.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde iki defa uygulanabilir. Göz çevresini nemli bırakmayacak miktarda uygulamanız yeterlidir.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Avene Soothing Eye Contour Cream – Göz Çevresi İçin Yatıştırıcı Bakım Kremi 10 ml”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler