Pratikya Çabuk ve Güçlendirici Bakım Seti: Saç ve Tırnak

Stokta yok

Dışarı ile sürekli temasta kalan ellerimiz ve dış etkenlerden etkilenen hassas saçlarımız için birlikte bir bakım nasıl olurdu? Dax Supergro ve Mixup Sulphur Tırnak Yağı sizlere çözüm sunmak için Pratikya Çabuk ve Güçlendirici Bakım Setinde!

Açıklama

Hem saçlarınız hem de tırnaklarınız için ekstra ve hızlı güçlendirici etkiye sahip çok sevilen iki ürünü sizin için bir araya getirdik!

Çabuk ve Güçlendirici Bakım

Havaya ve dış etkenlere en çok maruz kalan yerimiz saçlarımız ve tırnaklarımız diyebiliriz. Onlar için etkili ve güzel bir bakım yapabileceğiniz uygun fiyatlı bir set düşündük. Set içerisinde;

Dax Supergro

Zengin içeriği ile saç bakımı için çok değerli olan Dax Supergro, hızlı saç uzatma etkisi ile biliniyor. Hızlı saç uzatırken kökten uca bakım yapıyor ve birçok işi aynı anda hallediyor diyebiliriz.

Mixup Sulphur Tırnak Yağı

Tırnaklarımız darbelerle kırılabiliyor veya rutin hayatımızda onun için gerekli bakımı uygulayamayabiliyoruz. 3 dakika besleyici bakımı size sunan Mixup Tırnak Bakım Yağı tırnaklarınızı güçlendirmeyi ve hızlı uzatmayı hedefliyor.

 

Sizin için düşündüğümüz bu set, sizler için Pratikya.com’da bekliyor.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Set/Paket İçeriği

,

Etki

,

Ürün Türü

,

Form

Hacim

,

Kullanıcı

,

Marka

,

Ürün Uzmanı

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 yorum

  1. 01

    tarafından nehir tekgöz

    ikisi de severek kullandığım ürünler böyle hayatımızı kolaylaştıran setlerin yapılması çok ince düşünceli bir hareket çok teşekkürler 🙂

Tüm Kategoriler