Arifoğlu Isırgan Tohumu Yağı: Bitkisel Sabit Yağ

Stokta yok

Hücre yenileyici özelliği ile gençlik iksiri olarak da bilinen Arifoğlu Isırgan Tohumu Yağı’nın faydaları saymakla bitmiyor. Sürpriz indirim ve hızlı kargo fırsatıyla Arifoğlu Isırgan Tohumu Yağı’nı incelemeden önce “30₺ Tamamlayan” kategorimize göz atmayı unutmayın! Sizde sepetinizi tamamlayın, sizde kazanın.

Açıklama

Isırgan otunun en faydalı yeri olan ısırgan tohumu yağı zengin içeriği ile kozmetikten sağlık alanına kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır. Arifoğlu Isırgan Tohumu Yağı’na göz atarken yukarıdaki “Birlikte Daha Avantajlı” kısmına göz atarak sepetinizi tamamlayabilirsiniz.

Isırgan Tohumu Yağı Nedir?

Isırgangiller ailesine mensup ısırgan otu bitkisi yıllık bitki türlerindendir. Isırgan tohumu ise ısırgan otunun en yararlı yerlerindendir. Isırgan tohumu preslenerek soğuk sıkım yöntemi ile edilmektedir. İçeriğinde histamin, organik asitler, potasyum tuzları ve asetilkon bileşenleri bulunur.

Gençlik yağı olarak da bilinen ısırgan tohumu yağı hücre yenileyici bir özellik sunmaktadır. Dermatolojik alanda bu sebeple sıklıkla kullanılmaktadır.

Isırgan Tohumu Yağının Faydaları

Hücre yenileyici ve bağ dokusu güçlendirici bir etkisi bulunur. Kırışıklık azaltma ve selülit giderme konusunda da yardımcıdır.

  • Saç derisini güçlendirerek saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur.
  • Bağışıklığa yardımcıdır.
  • Egzama şikayetlerine de yardımcıdır.

Isırgan Tohumu Yağı Kullanımı Nasıl Olmalı?

Vücuda haricen veya karışım yağlarla kullanılabilir. su veya zeytinyağı ile seyreltilebilir. Etkisi güçlü olan ısırgan tohumu yağını kullanırken dikkatli olmalısınız.

Kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmemelisiniz. Alerjik bir bünyeniz, bir rahatsızlığınız varsa öncelikle doktoruna sormalı, eğer kullanacaksanız da öncelikle boyun ve bilek içinde denemelisiniz.

 

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Arifoğlu Isırgan Tohumu Yağı: Bitkisel Sabit Yağ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler