Kerastase Cristalliste Bain Cristal Thick Kalın Telli Doğal Saçlar İçin Hassas Bakım Şampuanı 250 ml

Saç Bakım Ürünlerini İncele!

Açıklama

KERASTASE Cristalliste Bain Cristal Thick Kalın Telli Doğal Saçlar İçin Hassas Bakım Şampuanı 250 ml

Marka : Kerastase
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 322.12.2016 – Perşembe
Özet Bilgi : Saça parlaklık kazandırarak canlı bir görünüm vermeyi hedefleyen şampuan sülfat, silikon ya da paraben içermeyen formülüyle doğal bir bakım gerçekleştirir. Kalın telli saçlarda görülen kabarma ve şekil almama sorunlarını gidererek saça yatıştırıcı destekte bulunur.

Kerastase Cristalliste Bain Cristal Thick Kalın Telli Doğal Saçlar İçin Hassas Bakım Şampuanı 250 ml

Kalın telli saçlar için ideal olan bu ürün, saça parlaklık kazandırır, saçı kökten uca kadar besler. Saçı pürüzsüz hale getiren ürün, saç köklerini ağırlaştırmaz. Saça hacim kazandıran ürün doğal içeriklidir. Silikon, paraben ve sülfat içermeyen yapısıyla saçı hassas şekilde zarar vermeden besler, onarır.

Saçın görünümünde kısa sürede güçlü etkisini gösterir. Uzmanların tavsiye ettiği bu ürün, saça canlı, parlak ve esnek bir görünüm kazandırır. Saç ve saç derisinde yarattığı değişim kullanıcıya ferahlık hissi verir. Güvenilirliği dolayısıyla pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcı üzerinde maksimum fayda sağlayan ürünün fiyatı da oldukça caziptir. Günlük kullanım için uygundur.

Saça Etkileri: Kalın telli saçlar için bakım sağlayan bu ın saç üzerinde olumsuz herhangi bir etkisi yoktur. Tamamen hasar önleyici, onarıcı ve de koruyucu özellikli bir üründür. Kök ve uç arasında oluşan hasarları onarır, olumsuzlukları gideren ürün, uç ve kök arasında denge yaratır. Uygulama ertesinde hızlı şekilde güçlü etkisini gösterir. Kalın telli, yağlı ve hassas saç kökleri ile kuruyan saç uçlarının yapısını dengeleyerek hafif, arınmış ve temiz saçlar oluşturur.

Uygulama Bölgesi:Saç derisine ve saç uçlarına uygulanır.

Kullanım Şekli:Islak saça uygulanması gerekir. Saç ıslakken ürün saça ve saç derisine yavaş şekilde, masaj yapılarak, uygulanır. Ürünün iyice yayılması sağlanmalıdır. Uygulama ertesinde saç durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı:Günlük kullanım için ideal bir üründür. Kullanıcı gün içinde saçının ihtiyaç durumuna göre, ürünü istediği zaman uygulayabilir. Az miktarda uygulanması yeterlidir; ancak kullanıcı saç yoğunluğuna göre miktarı ayarlayabilir. Devamlı kullanımı tavsiye edilmektedir.

Ürün Miktarı:  Cristalliste Bain Cristal Thick Kalın Telli Doğal Saçlar İçin Hassas Bakım Şampuanı 250 ml’dir.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Kerastase Cristalliste Bain Cristal Thick Kalın Telli Doğal Saçlar İçin Hassas Bakım Şampuanı 250 ml”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler