Kerastase Densifique Saç Yoğunlaştırıcı Serum 30X6 ml

Mevcut

Açıklama

Kerastase Densifique Saç Yoğunlaştırıcı Serum 30X6 Ml

ÖZELLİKLER

Kök hücre çevresinde oksijen oranını arttırarak uyumakta olan saç soğanını uyandırır ve aktif olmayan saç köklerinden yeniden saç çıkmasını sağlar.
Toplam saç teli sayısı ortalama 100.000’dir ve bu sayının çoğalması mümkündür.
Kadınlar ve erkekler için formüle edilmiştir.
İlk defa yeni çıkan saçlar ile yoğunluk.
Saç tellerini anında dokulandırır.
10 gün sonunda hacimlendirir.*
30 gün sonunda yoğunlaştırır.*
90 gün sonunda 1700’den fazla yeni saç telleri çıkartır.***122 kişi 30 gün boyunca test etti ve onayladı.**101 kişi 90 gün boyunca her gün test etti ve onayladı.

Kérastase’in yeni serumu Densifique, saç yoğunluğunu artırıyor.
Daha dolgun, daha hacimli ve daha parlak saçlara ulaşmak için geliştirilen Densifique, kök hücreler üzerinde yapılan 24 yıllık bir araştırmanın sonucu.
Kérastase’in saç yoğunluğu aktivatörü Densifique, markanın saç yoğunluğunu artırmak için piyasaya sunduğu ilk ürün olma özelliğini taşıyor.
İçerdiği Stemoxydine Molekülü ile kök hücrelerin işlevlerini etkin bir şekilde yerine getirebilmeleri için az oksijenli ortamı sağlayan Densifique, sahip olduğu Yapılandırıcı Polimerler sayesinde de saçlarda anında hacim etkisi gösteriyor.
3 ay boyunca düzenli olarak kullandığınız taktirde 1700 yeni saç teline kavuşmanızı sağlayan Densifique, saçın yenilenme potansiyelini arttırmak için, kök hücreleri, kök hücre ortamını ve üstün yenileyici güçlerini L’Oréal’in patentli molekülü Stemoxydine sayesinde koruyor.
Hayatımız boyunca her bir saç teli aktif durumdan dinlenme (bekleme) durumuna ard arda geçiyor.
Uzuyor, dökülüyor, tekrarlayan bir şekilde bu döngü böyle sürüyor.
Stemoxydine teknolojisi sayeside Densifique, uyku halindeki saç folikülünü uyandırıyor ve saç teli oluşumunu tetikliyor.
Stémoxydine Molekülü saça anında hacim verme özelliğiyle Yapılandırıcı Polimerler ve ortaya çıkan saçın büyümesini destekleyen B3, B5 ve B6 vitaminleriyle zenginleştirilmiş.

İÇERİK

Stemoxydine cm2 başına önemli ölçüde saç miktarını arttırır.Kök hücrelerin en uygun fonksiyonunu gerçekleştirdiği optimum ortamı taklit etme yeteneğine sahiptir.
B3, B5 ve B6 Vitaminleri Doğal saç uzamasına yardımcı olur.
Dokulandırıcı Polimer Daha yoğun bir görünüm için saç tellerini dokulandırır.Saç hacmini arttırır, yoğunluk potansiyelini destekler.

KULLANIM

Şişeyi açın ve aplikatörü takın.
Günde 1 kez uygulanır.
Saçlarınızı diplerden ayırarak aplikatör yardımı ile saç derisine uygulayın.
Parmak uçları ile saç derisine masaj yapın.
İstediğiniz gibi şekillendirin.
Durulamayınız.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Kerastase Densifique Saç Yoğunlaştırıcı Serum 30X6 ml”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler