Kerastase Specifique Dökülme Önleyici Bakım Kürü – Aminexil 42x6ml

Kategori:

Saç Bakım Ürünlerini İncele!

Açıklama

Kerastase Specifique Dökülme Önleyici Bakım Seti düzenli kullanım sonucusunda saç dökülmesini %85 oranında azaltır. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç dökülmesini engellemesinin yanı sıra yeni saç oluşumunu da destekler.
Kerastase Specifique serisi en avantajlı fiyatlarla Bi’Kutu Güzellik’te. Kerastase Specifique Dökülme Önleyici Bakım Kürü
En sık karşılaşılan ve çözümü zor olan saç dökülmesi problemine yönelik özel tasarlanmış formüllü saç serumu, dökülme önleyici en etkili bakımdır. Mevsimsel ve genetik dökülmeleri durdurup, tekrar oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Serinin diğer ürünleri ile birlikte düzenli kullanım sonucu dökülme problemini en aza indirir.
Kerastase Specifique Aminexil Özellikleri
Dökülme önleyici en etkili bakımdır.
Zayıflayan saç tellerini güçlendirir.
Kökten saç kaybını ve koparak dökülmeleri azaltır.
Saç derisini rahatlatır ve kök hücreleri besler.
İçeriğindeki Aminexil saç dökülmesini yavaşlatırken, GL besleyici ve enerji veren özelliğiyle foleküllerin güçlenmesini sağlar.
Madecassoside ise mikro-tahrişi önler.
Sonuç: 6 ayda 6000 saç teli kurtarılıyor.
119 kişi üzerinde 6 hafta boyunca klinik olarak test edilmiştir.
İçeriğinde bulunan; RHAMNOSE: L’Oréal İleri Araştırmaları tarafından cilt bakımı biliminden esinlenilerek geliştirilen, bitkisel bir şeker olan Rhamnose, cildin kalitesini geri kazandıran ve elastikiyetini arttıran özelliğiyle bilinir. (In vitro test) AMINEXIL: Kolajen kılıf sertleşmesine karşı savaşarak, saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. MADÉCASSOSIDE: Kolajen kılıf etrafındaki mikro tahrişi önler. GLUCO LIPID: Besleyici ve enerji veren özelliğiyle saçlarınızı kökten uca canlandırır ve güç kazandırır.
Kerastase Specifique Aminexil Uygulama
Kuru ya da yıkanmış ve havluyla nemi alınmış saça aşağıdaki şekilde uygulayın.
1. İstenen emilimin saç derisi tarafından gerçekleştirebilmesi için saçın seyrekleştiği alanlara dairesel hareketlerle uygulayın.
2. Tutam tutam ayrılmış saçlara tüm saç derisine etki edecek şekilde uygulayın ve formülün tam olarak nüfuz edebilmesi için işlemi 3 kere tekrarlayın.
3. Saç köklerinden başlayarak parmak uçlarınızla canlandırmak ve enerji vermek için masaj yapın. Durulamayın. Her zamanki gibi şekil verin.
MARKAKerastaseÜRÜN SINIFISpecifiqueÜRÜN TÜRÜSerumMİKTAR (ml-gr)SAÇ TİPİDökülenNİTELİKDökülme ÖnleyiciRENKETİKET

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Kerastase Specifique Dökülme Önleyici Bakım Kürü – Aminexil 42x6ml”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler