LattePanda Windows 10 Lisanslı 2G / 32 GB

Kategori:

Robot Ürünlerini İncele!

Açıklama

Açıklama

LattePanda tam sürüm Windows 10 çalıştırabilen, dört çekirdekli Intel işlemciye sahip bir geliştirme kartıdır. 3 adet USB portu, dahili WiFi ve Bluetooth 4.0 ve Arduino yardımcı işlemcisi sayesinde nesnelerin interneti (IoT) projeleriniz için ideal ve güçlü bir çözümdür.
Tam Sürüm Windows 10 Desteği:
Raspberry Pi gibi diğer geliştirme kartlarının aksine LattePanda, sahip olduğu x86 tabanlı Intel işlemci sayesinde kişisel bilgisayarlarımızdan alışık olduğumuz Windows 10 sürümünü çalıştırmaktadır.

Hızlı ve Güçlü:
LattePanda tek kart bilgisayar dünyasına yepyeni bir güç ve performans getiriyor. Dört çekirdekli Intel 1.8GHz işlemcisi, 2GB RAM ve 32GB dahili flaş depolama alanı sayesinde gerçek zamanlı görüntü işleme ve CNC kontrolü gibi projeleri kolaylıkla gerçekleştirebilir.Üstün Genişletilebilirlik:
LattePanda kartı üzerinde 1 adet USB 3.0, 2 adet USB 2.0 portları, dahili WiFi ve Bluetooth 4.0 desteği ve Arduino yardımcı işlemcisi bulunmaktadır. Bu demektir ki aklınıza gelen hemen her cihazı LattePanda’ya bağlayabilmeniz mümkündür: Yazıcılar, joystikler, kameralar ve daha fazlası. Windows bilgisayarınızda çalışan tüm cihazlar LattePanda’da da çalışacaktır.
Arduino Uyumlu:
LattePanda sadece uygun fiyatlı bir Windows bilgisayar olmasının ötesinde sahip olduğu Arduino yardımcı işlemcisi sayesinde sensörler ve diğer donanımlar kullanılarak gerçek dünya ile etkileşim için de kullanılabilir

Özellikler:
İşlemci: Intel Cherry Trail Z8300 Quad Core 1.8GHz
İşletim sistemi: Windows 10 Home (yüklü olarak gelmektedir, 30 günlük deneme sürümünü aktifleştirmek için lisans satın almanız gereklidir)
RAM: 2GB DDR3L
Depolama alanı: 32GB
GPU: Intel HD Graphics, 12 EUs @200-500 Mhz, tek kanal bellek
1xUSB3.0, 2xUSB 2.0 ports
WiFi ve Bluetooth 4.0 desteği
Dahili Arduino yardımci işlemcisi: ATmega32u4
Video çıkışı: HDMI and MIPI-DSI
Dahili dokunmatik panel konektörü
100Mbps Ethernet desteği
6 GPIO bağlantısı, Cherry Trail işlemciden
20 GPIO, Arduino Leonardo’dan
6 adet tak ve kullan Gravity sensor konektörü
Güç girişi: 5V/2A
Kart büyüklüğü: 88 * 70 mm

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “LattePanda Windows 10 Lisanslı 2G / 32 GB”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler