Lierac Phytolastil Solute 75 Ml – Çatlak Bakım Serumu

Dermokozmetik Ürünlerini İncele!

Açıklama

Lierac Phytolastil Solute 75 Ml – Çatlak Bakım Serumu
LİERAC PHYTOLASTIL SOLUTE,  mevcut çatlaklar için üretilmiş özel bir solusyondur.

Cildimizin yapıtaşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolajen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. Çatlak görünümü ergenlik, kilo değişimi ve hamilelik gibi hormonal değişimlerin yaşandığı dönemlerde meydana gelir.

PHYTOLASTIL, 35 yıldan beri nesilden nesile geçen lider çatlak karşıtı üründür. Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonlarını içeren PHYTOLASTIL, çatlak görüntüsünün ortaya çıkmasını engellemenin yanı sıra var olan çatlakların azalmasına da yardımcı olur. etkinliği on bir uluslararası deneyle kanıtlanmıştır.

Ergenlik, Hamilelik ve Kilo Değişimleri

%84 oranında bitkisel yeniden yapılandırma kompleksi içeren bu yağsız ve yoğun konsantrasyonlu solüsyon, mevcut çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

ETKİNLİK :

Bu serum özellikle mevcut çatlakların görünümünü gidermeye yönelik etkili bitkisel kompleks içerir.

%84 Yeniden Yapılandırıcı Kompleks (aslan pençesi – sarmaşık – kırk kilit otu) LIERAC a özel flavanoid ve tannoidler yönünden zengin bu kompleks fibroblast hücreleri tarafından sentezlenen kolajen ve elastin liflerinin biyosentezini arttırır.

KULLANIM ŞEKLİ :

►8 hafta boyunca gündüz ve gece uygulayın.

►Problemli bölgelere, ürün tamamen emilene kadar masaj yaparak uygulayın.

►Uygulama süresi, ciltte gelişmeler görülmeye devam ettiği sürece günde bir defa kullanılarak 8 haftadan sonrasına uzatılabilir.

Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için çok önemlidir. Çatlakları erkenden tedavi etmeye başlamak daha da iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

SONUÇ :

Mevcut çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur (derinlik, genişlik, uzunluk, renk)

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Lierac Phytolastil Solute 75 Ml – Çatlak Bakım Serumu”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler