Liquid Keratin Saç Çıkaran – Saç Dökülmesini Önleyen Titanyumlu Keratin Bakım Seti

Saç Bakım Ürünlerini İncele!

Açıklama

Liquid Keratin Saç Çıkaran – Saç Dökülmesini Önleyen Titanyumlu Keratin Bakım Seti
Dört fazlı özel yöntemle saça yoğun bir bakım yaparak saç çıkmasını destekler. Saçı komple etkisi altına alır. Saçın alt katmanlarına kadar inerek, uyku halindeki saç köklerini uyarır. Hem dökülmeyi durdurmada hem hızlı saç çıkmasında çok başarılıdır. Güçsüz, zayıf, cansız, açılarak seyrekleşmiş ve yavaş uzayan saçlarda daha etkilidir. Genetiksel, mevsimsel, dönemsel, erkek tipi dökülme, açılma, yıpranma, troid, sitres, doğum, hastalık ve diğer saç dökülmelerinde kullanılır. Tamamen organik ve doğal içerikler kullanılmıştır, yan etki yapmaz, Ürünlerin kullanımı bittikten sonra dökülme yapmaz sürekli kullanım gerektirmez.
SAÇ ÇIKARICI TİTANYUMLU SET NASIL ETKİ EDER?

Titanyum Saç Çıkarıcı Kullanımı:

Ucu silindir şeklinde ve titanyum iğne uçlarından oluşan ve saç derisine uyarı yöntemiyle saç köklerini harekete geçiren bir sistemdir.

Hergün sabah ve akşam beş dakika saçınızın açılan kısımlarına ve dökülen yerlerine hafifçe bastırarak ve ileri geri hareket ettirerek kullanın. Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçerek ve kan dolaşımı hızlanarak saç çıkması desteklenir.

Bu uygulamayı diğer ürünlerden farklı zamanlarda yapınız. Özellikle gözenek açıcıyı kullandığınızdan en az 5 saat öncesinde ya da sonrasında farklı bir zamanda kullanın.

Titanyum Saç Çıkarıcı ürünümüzü ara vermeden en az 6 ay düzenli kullanmaya özen gösterin. İstenilen sonucu aldıktan sonra ürün kullanımını durdurabilirsiniz.

1. Liquid Keratin Şampuan:

Organik Keratin Şampuanı saf keratin ve diğer doğal içerikleriyle; özellikle K ve Flavanoid ve Slicalar içeren ”At Kuyruğu Bitkisi” sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç çıkmasına yardımcı olur. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermez.

2. Gözenek Açıcı Keratin İksir: Üç fazlı etkiye sahiptir;

1. Doğal nane mentol içeren formülü sayesinde tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur.

2. İçeriğindeki E-vitamini, keratin proteini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu ve diğer bitkisel ekstratlar sayesinde, saç derisinin beslenmesini sağlar.

3. Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelmiş saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dip Bakım Yağının yollarını açar. Faydalı minerallerin derinin en alt tabakalarına kadar etki etmesi sağlanır. Bu sayede, henüz ölmeyen saçların daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.

3. Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı:

Saçları beslemede keratin proteini ve Organik Sertifikalı mersin, argan ve avakado gibi üst düzey katkısız yağların yanı sıra, ısırgan tohumu, sarımsak ve çamterebentin gibi bitkisel yağların; en kaliteli, en saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri, insan ve sanayi gibi kirli hava ortamından uzak olan yörelerin, en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yöntemlerle, soğuk pres yöntemiyle ve özenle elde edilmişlerdir. Ucuz ve kalitesiz katkı kullanılmamıştır. Bir damla dahi boya, parfüm, paraben gibi kimyasal ve sentetik hiç bir katkı içermez. Sizin için saçınız ne kadar değerli ise, biz de saçınıza en değerli, saf ve güvenilir ürünleri kulanarak ürünümüze ve saçınıza o kadar değer verdik.

Bebe saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak hızlı uzamasına destek olur.
İçeriğindeki saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanmayı sağlar..
Keratin Dip Bakım Seti, saçınızda en doğal ve en etkili ”keratin saç botoksu” etkisi yaparak saçlarınız çok daha güçlü hale gelir.
%100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.
Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Dökülme Seti Kullanımı:

1. Liquid Keratin Şampuan ile ve sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

2. Enseden yukarıya doğru saç derinize masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

3. Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksirden saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin. Yıkamayın.

4. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı’nızı Gözenek açıcı İksirin üzerine ve saç derinize 10-15 pompa olacak şekilde eşit olarak sürün ve saç derisine yedirin.

5. En az 5-10 saat veya sabaha kadar ya da dilediğiniz kadar uzn süre bekletin. Mümkünse başınızı varsa bir bone ya da sitreçe sarabilirsiniz.

6. Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın. İşlemi bitirin.

Zor taranan saçlarda, tercihe göre Liquid Keratin Saç Bakım Kremini kullanabilirsiniz.

Not: Dökülme Setimizi saçınızdaki dökilme durana kadar kullanabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez.

Şampuan içeriği:

*Organic Certified **Approved for Organic Cosmetic AP :Anatollian Plant

Aqua, Hydrolized Keratin, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği:

Mentol, De-panthonel, E-Vitamini, Keratin yağı, Ardıç ekstratı, Buğday ekstratı, Defne Ekstratı, Isırgan Ekstratı, At Kuyruğu Ekstratı, Biberiye Ekstratı, Hint Yağı.

Hızlı Uzatan, Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı İçeriği:

Keratin yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistancevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Liquid Keratin Saç Çıkaran – Saç Dökülmesini Önleyen Titanyumlu Keratin Bakım Seti”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler