Arifoğlu Mentol Taşı: Migren Taşı 7 GR

Stokta yok

Baş ve migren ağrınızdan omuz ve boyun tutulmalarına kadar hissettiğiniz ağrıları dindirmeye yardımcı olacak Arifoğlu Mentol Taşı’yla hemen tanışın. Yoğun mentol ve nane kokusuna sahip bu taş vücudunuzda ağrı hissettiğiniz bölgelere ve migren ağrılarınıza iyi gelmektedir. Nefes açıcı özelliği ile ağrılarınızı hem dindirip hem de sizi rahatlatacak Mentol Taşı kolay kullanımla sizlere yardımcı olacak. Sizde hemen “30₺ Tamamlayan” kategorimize göz atarak sepetinizi tamamlayın sizde kazanın!

Açıklama

Yoğun mentol kokusu ile ağrılarınıza iyi gelecek migren taşı boyun tutulmaları için hafifletici bi etki yaratabilir. Sizde hemen yukarıdaki “Birlikte daha avantajlı” kısmından kendi karışımınızı oluşturarak ağrılarınızı azaltabilirsiniz. Hemen yukarıdaki “Birlikte daha avantajlı” kısmımıza ve “30₺ Tamamlayıcı” ürün kategorimize göz atın, sizde kazanın!

Deep Sea Mentol Taşı Nedir?

Yoğun mentol ve nane kokusuna sahip beyaz renkli doğal bir ürün olan Migren Taşı sert bir yapısı ve mumu andıran bir görüntüsüyle bilinmektedir. Başta migren ağrısı şikayeti olmaz üzere omuz ve boyun tutulmalarında, ayak ve bacak burkulmalarında da rahatlatıcı ve ağrıyı hafifletici etki göstermektedir. Deep Sea Mentol Taşı aslında kokusu ve rahatlatıcı etkisiyle masaj yağı olarak da kullanılmaktadır.

Mentol Taşı Faydaları Nelerdir?

Omuzlarda veya boyundaki tutulmalarda, ayak burkulmalarında ağrıyı hafifletici ve rahatlatıcı bir etkiyi yaratır. Nefes açıcı özelliği de içeriği ve kokusu sayesinde yoğun olan migren taşı göğsü yumuşatır ve nefesi açar. Baş ağrısı için kullanımı yoğun olan bu taş migren ağrılarına iyi gelebilmektedir. Bu yüzden migren taşı da denilebilir. Damarları genişletir ve kan akışını hızlandırır.

Mentol Taşı Nasıl Kullanılır?

Migren taşı ağrının başlamasından önce, belirtileri ilk hissettiğiniz an kullanılmalıdır. Böyle etkisi daha yüksek olmaktadır. Taşı kullanmadan önce hafifçe ıslatmak gerekir. Böylelikle sürüşü kolaylaştırılır.

Migren ağrıları için şakaklara, alına ve enseye sürülebilir. Diğer ağrıyan bölgeler içinse masaj yapar hareketlerle sürmek mümkündür.

Uygulama yapılırken, göz çevresine hatta yakınlarına bile sürmemelisiniz. Taşın içeriğinde yoğun bir biçimde mentol ve nane etkisi olduğundan gözde batma yanma ve geçici görme sorunları yaşatabilmektedir.

Göz ve göz çevresine yakınlaştırılmadan kullanılmalıdır.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Etki

Hacim

Kullanıcı

,

Marka

Ürün Tipi

,

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Arifoğlu Mentol Taşı: Migren Taşı 7 GR”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler