Mini Sumo Robot Kiti

Robot Ürünlerini İncele!

Açıklama

Robotzade Helon Mini Sumo Robot Kiti
Özel Üretilen Helon Mini Sumo Robot Kitimizle Tanışın

Robot yarışmaları ve projeler için özel olarak tasarlanıp üretilen bir robot kitidir. Gövdesi Cnc lazer kesimle üretilip Elektrostatik Toz Boya ile boyanmıştır. Bu sayede yarışma anında rakip robotların sensörleri bu robot kitini görmesi oldukça zor olacaktır.

Kaslı ve kapalı yapısı sayesinde yarışmalarda meydana gelen sert çarpışmalardan sensörlerinizi, pilinizi ve tüm elektronik sistemi korumaktadır. Robotun toplam ağırlığı 455 Gram’dır, ideal ağırlığı sayesinde robotunuza ekstra ağırlık sistemleri eklemenize gerek kalmayacaktır.

Robotun ölçüsü, ağırlığı ve tüm teknik özellikleri ile Meb Robot Yarışması ve bütün robot yarışmalarının resmi kurallarına uygundur.

Devre kartının üzerinde yer alan başlatma modülü sayesinde ekstra başlatma modülü satın almanızı ve yapmanıza asla gerek yoktur. Devrenin temelinde Arduino Nano kartı bulunmaktadır. Bu robot kitini telefon yada tabletiniz ile bluetooth üzerinden kullanabilir ve program üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Robot kitimizi demonte yada montajlı olarak satın alabilirsiniz, kit yanında gelişmiş program ücretsiz olarak verilmektedir, bu yazılım ile tüm robot yarışmalarına katılabilirsiniz.

Helon Mini Sumo Robot Kiti’nin Malzeme Listesi Aşağıda Yer Almaktadır.
1 Adet x Helon Mini Robot Gövdesi
1 Adet x NanoZade Arduino Robot Kartı
1 Adet x Arduino Nano
2 Adet x 600 Rpm Dc Motor UHP
3 Adet x FS80 Cisim Sensörü 80cm.
1 Adet x 7.4V 450mAh Lipo Batarya
2 Adet x Sürtünmesi Yüksek Silikon Tekerlek
2 Adet x Mini Motor Tutucu Aparatı
1 Adet x Mini Sumo Robot Bıçağı
1 Adet x Sarf Malzeme (Montaj için Somun+Civata+Kablo)

Robot Kitinin tüm yedek parçaları stoklarımızda devamlı bulunmaktadır, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ekibimizle sizlere her zaman destek vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Robot kitimizle ilgili tüm sorularınızı çekinmeden, bizlere iletişim kısmından ulaşarak sorabilirsiniz.

Profesyonel düzeyde mini sumo robot kitlerimiz için lütfen bize ulaşınız.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Mini Sumo Robot Kiti”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler