Monopoly Cheater’s Edition Oyunu- Kutu Oyunu

Evde oturduğunuz saatleri keyifli geçirin diye Pratikya Uzmanları size harika bir oyun önerisi ile geldi; Monopoly Cheater’s Edition Oyunu diğer oyunlardan farklı, bu oyunda yakalanmadan hile yapmak serbest.

Oyun & Eğlence Kategorisini İncele

Açıklama

Monopoly Cheater’s oyunu

Bilinen klasik Monopoly oyunundan farklı olarak kurallara uymak dışında kaçamak hileler yapmanıza, kendi kurallarınıza göre oynamanıza imkan tanıyan daha stratejik bir oyundur. Oyundaki paranızla mülkler, evler, oteller satın alıp diğer oyunculara satarken ve anlaşmalar yapıp oyun içerisinde bir servete sahip olmaya çalışırken başvuracağınız oyun kuralları dışındaki yolları, diğer oyunculara fark ettirmeden uygulayabilmek amaçlanır. Oyunun kuralları dışına çıkarak kendi stratejilerinizi izlerken, gizlice kendi mülkünüzü başka bir oyuncununkiyle değiştirmeye çalışırken yakalanmamanız gerekir. Farklı yollara başvururken yakalanan oyuncu ceza alır ve oyun alanına kelepçelenir.

Monopoly Cheater’s Edition Kutu Oyunu Avantajları

Oyunda bulunan hile kartları, oyunculara hangi hileleri denemeleri gerektiği hakkında bilgi verir.
Oyuncular mümkün olduğunca çok hile ile kaçma yoluna gidebilirler.
Diğer oyuncuların mülklerini gizlice almaya çalışmak veya başlangıç noktasından geçerken daha fazla para alabilmek için hile yolları deneme imkanı sağlar.

Monopoly Cheater’s Edition Kutu Oyunu Teknik Özellikleri

Yaş Aralığı: 8+
Oyuncu Sayısı: 2 – 6
Monopoly Cheater’s Edition Oyunu Kutu İçeriği

Oyun kutusu içerisinde; 1 adet oyun alanı, plastik kelepçe ünitesi, 6 adet piyon, 15 adet kural bozan kartı, 22 adet tapu senedi kartı, 16 adet şans kartı, 16 adet kamu fonu kartı, 16 adet otel, 2 adet zar, para destesi, banka kasası ve oyun kılavuzu yer alır.

Özellikler

Ek bilgi

Kullanıcı

, ,

Marka

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

Amaç

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Monopoly Cheater’s Edition Oyunu- Kutu Oyunu”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler