Motto Plus · Protein Şampuanı · Güçlendirici & Onarıcı 400 Ml

Stokta yok

Motto Plus Protein Şampuanı saçlarınızın daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde ki proteinlerle birlikte saçlarınızı dipten uca besler ve bakım yapar.

Sizde hemen tıklayın ve satın alın.

Açıklama

Motto Plus · Protein Şampuanı · Güçlendirici & Onarıcı

Motto Plus Protein Şampuanı özel formülü ile saçlarınızın dipten uca güçlenmesini sağlamaktadır. Saç köklerinizi güçlendirir, saç hacminizin artmasına yardımcı olur.

Saçlarınızda oluşan elektriğin azalmasına yardımcı olarak; daha parlak ve sağlıklı saçlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Etkili bakım sağlayan Motto Plus Protein Şampuanı tüm saç tipleri için uygundur. Özellikle kıvırcık saçlarda buklelerin daha belirgin olmasını sağlar, saçları pürüzsüzleştirir.

Protein Şampuanı

İçeriğinde bulunan proteinler ile birlikte saçlarınızın güçlenmesini sağlar. Güçlü ve bakımlı saçlara sahip olmanız için tek bir ürün yeterli. Motto Plus Protein şampuanı ile saçlarınız artık daha güçlü ve bakımlı olacak.

Islak saçınıza dipten uca masaj yaparak ve dairesel hareketler ile birlikte uygulamanız gerekmektedir. Uygulama sonrasında saçlarınızı iyice durulamanızı tavsiye ederiz.

Daha bakımlı, güçlü ve sağlıklı saçlar için siz de hemen Motto Plus Protein Şampuanını deneyin.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Motto Plus · Protein Şampuanı · Güçlendirici & Onarıcı 400 Ml”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler