Arifoğlu Okaliptus Yağı 20 Ml – Uçucu Doğal & Aromaterapi Yağ

Mevcut

Hepimizin ismini sıklıkla duyduğu Okaliptus Yağı muhteşem bir enerji kaynağıdır. Okaliptus Yağı tropik/egzotik kokulara bayılanların vazgeçemediği karışım yağıdır. Temiz, rahat ve iç ferahlatan bir nefes için çok iyi bir tercihtir. Saymakla bitmeyen faydaları olan Okaliptus Yağı kaçırılmaz avantajlarla Pratikya’da.

30 TL ve üzeri ücretsiz kargo avantajını kullanmak için doğal ve saf yağ karışımı yapmaya başlayabilirsiniz!

Ferah kokusu ile aromaterapinizin ve ortamınızın yıldızı olmaya aday Okaliptus Yağı sizlerle. Yukarıdaki “Birlikte Daha Avantajlı” bölümünde yer alan ürünleri daha avantajlı koşullarla satın alıp kendi karışımınıza başlayabilirsiniz.

Doğal Okaliptus Yağı Nedir?

Okaliptus bitkisi mersingiller familyasına ait bir bitkidir ve dünyada genel olarak Avusturalya’da yetiştirilmektedir. Vücudumuz ve cildimiz için güçlü ve zengin içeriklere sahiptir. Esansiyel yağ çeşitleri arasından bulunan okaliptus yağı isminden anlaşılacağı üzere okaliptus ağacının yapraklarından elde edilmektedir.

Okaliptus Yağı Faydaları ve Ne İşe Yarar?

Keskin kokusu ile ferahlatıcı bir etkiye sahip olan okaliptus yağı, odaklanmayı arttırıcı bir etkiye sahiptir. Sinir ve stres gibi durumlarda yardımcı olan bu yağ ağrıları azaltmaya da yardımcı olur. Yara, böcek ısırıkları gibi durumlarda da etkili olan bu yağ, vücut enerjisinin ihtiyacını büyük ölçüde etkilemektedir.

Okaliptus Yağını Nasıl Kullanmalıyım?

Buhurdanlık ya da bir bez yardımı ile bulunduğunuz ortama kokusunun etkisini yayabilirsiniz.

Ek bilgi

Amaç

Etki

Hacim

Kullanıcı

,

Marka

Ürün Tipi

Ürün Uzmanı

Ürün Türü

Form

İlk yorumu yapan siz olun “Arifoğlu Okaliptus Yağı 20 Ml – Uçucu Doğal & Aromaterapi Yağ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler