Pet Zoom Pet Park Evcil Köpek Tuvalet Eğitim Seti

Petshop Ürünlerini İncele!

Açıklama

Pet Zoom Pet Park Evcil Köpek Tuvalet Eğitim Seti
PetZoom Evcil Hayvan Tuvalet Eğitim Seti
Ürün ölçüleri : 64 cm x 51 cm x 3.8 cm
PetZoom Pet Park evcil hayvanların evde tuvalet ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı eğitim setidir.
Köpeğinizi dışarı çıkarmak için eve gelmekte geciktiğiniz zamanlarda ya da kötü hava koşullarından dolayı köpeğinizi dışarı çıkartamadığınız anlar için mükemmeldir. Köpeğinizin eğitimi için mükemmel bir araçtır. Ayrıca tuvalet ihtiyacı için dışarı çıkamayan yaşlı köpeğiniz için de harika bir üründür. Pet Park sentetik bir çim malzemesinden yapılmıştır. Su geçirmezdir bu nedenle verandaya ya da balkona koyabilirsiniz.
PetZoom Pet Park toksik değildir ve evcil hayvanınızda güvenle kullanabilirsiniz. Temizlenmesi kolaydır, sadece ılık sabunlu suyla yıkamanız yeterli olacaktır. Pet Zoom Pet Park çime benzer sentetik bir yüzeyden oluşan, iç mekânda kullanılan bir evcil hayvan tuvaletidir.
Halınızı ya da mobilyanızı kullanmak yerine köpeğinize tuvalet ihtiyacını gidereceği özel bir yer sunarak kazaları önler. Pet Park’ın üç aşamadan oluşan koruması sıvının antimikrobiyal altlıktan geçmesini sağlar.
Altlık Pet Park’ın yükseltilmiş süzgeç sistemi sayesinde toplama tablasında sıvının üzerinde kalır. Bir galon sıvının tamamını alabilir. Gün sonunda sadece toplama tablasını boşaltmanız yeterli olacaktır. Pet Park’ın yeniden kullanılabilir yüzeyi temiz ve hijyenik kalır. Suyla temizlenir ve kolaylıkla saklayabilirsiniz.
Artık pahalı köpek bakıcılarına ya da kirli tuvalet bezlerine bir sürü para harcamak zorunda değilsiniz. Pet Park ile köpeğinizi rahatlıkla eve alabilirsiniz.
İç Mekânlarda, Verandalarda ve Bahçede Kullanım İçin Mükemmel
• 3 tabakalı: sentetik çim tabaka, yükseltilmiş ızgaralı tabla ve en altta toplama tablası
• Evde köpek beslemeniz için mükemmeldir.
• Toksik değildir / köpeğinizde güvenle kullanabilirsiniz.
• Portatiftir, kolay temizlenir, sabunlu suyla yıkanır.
• Sentetik Çim tabaka köpeğiniz tuvalete alışmasını kolaylaştırır.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Pet Zoom Pet Park Evcil Köpek Tuvalet Eğitim Seti”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler