Pratik Emziren Anne Gıda Seti: Mami Power Emziren Anne İçeceği Kahve Aromalı Vitaminli Malt 6’lı Set

Mami Power Emziren Anne İçeceği Kahve Aromalı Vitaminli Malt 12’li Set

Emziren anneler için özel olarak formüle edilmiş vitaminli, maltlı lezzetli bir içecektir. İçeriği tamamen doğal siz ve bebeğiniz için günlük besin ihtiyacını destekleyen bir üründür. Maltın içeriğindeki doğal probiyotikler sayesinde süt verimi arttırır.

Pratikya sizin ve bebeğiniz için en iyisi…

Anne & Bebek Ürünlerini İncele!

Açıklama

Mami Power Emziren Anne İçeceği Kahve Aromalı Vitaminli Malt 12’li Set

Özellikler:

Emziren anneler için özel olarak formüle edilmiş vitaminli, maltlı lezzetli bir içecektir.
Dünya Sağlık Örgütü (WHO), daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü nesiller için bebeğinizi 2 yaşına kadar emzirmenizi hatta mümkünse ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslemenizi önermektedir. Sağlık Bakanlığımız da kamu spotlarıyla bu bilinci yerleştirmeye çalışmaktadır. Çünkü, anne sütü bebeğiniz için en ideal besindir. Anne sütü, bebeğin sağlıklı büyümesi, bağışıklık sisteminin gelişmesi ve güçlenmesi için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri; su, protein, karbonhidrat, yağ, enerji, sodyum, potasyum, kalsiyum, fosfor, vitaminler ve mineralleri içerir.

Bebeğini yeterince emzirebilmek isteyen annelerin de suya, enerjiye, proteine, karbonhidrata, vitamin ve minerallere olan ihtiyacı bilinmektedir. Ancak, tüm bu besinleri annenin bilinçli bir şekilde tüketmesi çok önemlidir. Mami Power, annelerin ihtiyaçlarından, duygularından anlayan ve aynı süreçleri yaşamış bir annenin fikri olarak hayata geçirilmiştir.
Mami Power, emziren anneler için özel olarak formüle edilmiş vitaminli, maltlı lezzetli bir içecektir.

Mami Power’ın üretim aşamasındaki her bir adım anne ve bebekleri için sağlıklı, verimli ve konforlu bileşenleri içerecek şekilde oluşturulmuştur. İçerik oluşturulması ve mükemmel seviyeye ulaşıncaya dek geliştirmesi de Alman firması ile gerçekleştirilmiştir.

Mami Power, renklendirici, koruyucu, kafein ve yapay tatlandırıcı içermez.
İçindekiler ve dışındakiler!

İçindekiler: Su, meyve ekstraktı, malt, şerbetçi otu, karbondioksit, kıvam arttırıcı, KAHVE aroma vericisi, vitaminler, B3, B5, B6, B8, B9, B12.

İçine giremeyip yakınından bile geçemeyenler:
Renklendirici, koruyucu, kafein ve yapay tatlandırıcı…
Oldukça Lezzetlidir

Mami Power’ın lezzeti bir anne tarafından oluşturulmuş ve emziren anneler tarafından test edilmiştir. Anneler tarafından çok beğenilmekte ve emzirme dönemi dışında da keyifle içilmektedir.
Ne Kadar Tüketilmeli?
Her annenin süt üretimiyle her bebeğin süt tüketimi farklı olmakla birlikte bu ikilinin üretim ve tüketim açısından buluşma kombinasyonları da değişkenlik gösterir. Annelere, ilk kez Mami Power kullanmaya başlarken sabah ve akşamüzeri olmak üzere iki kutu ile başlayıp süt yoğunluğuna göre 5-7 gün sonra iki kutu veya tek kutu olarak devam etmeleri önerilmektedir. Kullanımın devamında, anneler süt üretim miktarını takip ettiklerinden ihtiyaçları olacak Mami Power kullanım miktarlarını kendileri belirleyecektir. Anneler, Mami Power’ı bebeğinin doğumuyla birlikte (sezeryan olması halinde bir gece önceden) kullanmaya başlayabileceği gibi, bebeğini emzirdiği herhangi bir zaman diliminde de kullanmaya başlayabilir ve bebeğini emzirdiği süre boyunca Mami Power kullanmaya devam edebilirler.

Mami Power’ın lezzeti bir anne tarafından oluşturulmuş ve emziren anneler tarafından da test edilmiştir. Dolayısıyla lezzeti, Mami Power’ı kullanan anneler tarafından çok beğenilmekte ve emzirme dönemi dışında keyif veren bir içecek olarak tüketilebileceği de belirtilmektedir. Ayrıca ve özellikle soğuk içilmesini tavsiye ediyoruz.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Pratik Emziren Anne Gıda Seti: Mami Power Emziren Anne İçeceği Kahve Aromalı Vitaminli Malt 6’lı Set”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler