Pratikya Saç Destekleyici Doğal & Saf Yağ Seti: Tatlı Badem Yağı + Hint Yağı + Çam Terebentin Yağı

Pratikya Saç Destekleyici Doğal & Saf Yağ Seti: Tatlı Badem Yağı + Hint Yağı + Çam Terebentin Yağı

58,99 84,35

% 30
indirim

Saçlarınızın uzamasına yardım edecek özel doğal yağlarla hemen tanışın! Pratikya Saç Destekleyici Doğal & Saf Yağ Seti: Tatlı Badem Yağı + Hint Yağı + Çam Terebentin Yağı seti saç bakımınızı desteklemek için Pratikya’dan sizlere özel. Hemen inceleyin!

Birlikte daha avantajlı

Tümü: 203,95

Ürün Bilgileri

Saç bakımımız birçok ürün ve bakımla yapılabilir. Ancak etkili ve besleyici bir bakımı doğal yağlarla daha kolay yapabilirsiniz!

Doğal & Saf Yağlar İle Saç Bakımı

Saçlarınızı beslerken uzatmaya yardım edecek üç doğal yağ setimizde sizlerle! Setimizin içerisinde;

Arifoğlu Tatlı Badem Yağı

Tatlı badem yağının saç, kaş ve kirpiğe yarattığı besleyici etki sağlıklı uzamasına da yardımcı oluyor. Detaylı bilgisi için tıklayınız.

Arifoğlu Hint Yağı

Hint yağı saç uzatmaya yardımcı en etkili yağlardan biri olarak bilinmek de , düzenli kullanımda etkisini gösteren bu yağı detaylı incelemek için tıklayınız.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı

Çam terebentin şampuanın içine damlatılarak ya da direk karışım maske ve yağlarla birlikte kullanıldığında saç derisinde oluşan problemleri çözmeye yardım ederken uzamasına da yardımcı oluyor. Detaylı incelemek için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pratikya Saç Destekleyici Doğal & Saf Yağ Seti: Tatlı Badem Yağı + Hint Yağı + Çam Terebentin Yağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir