Probiel Orijinal Fidget Cube Kikstarter Versiyon Stres Küpü Siyah Beyaz Kırmızı

Oyun & Eğlence Kategorisini İncele

Açıklama

Probiel Orijinal Fidget Cube Kikstarter Versiyon Stres Küpü Siyah Beyaz Kırmızı
Kalem, Tesbih, Yüzük, Anahtarlık, Vb. Şeyleri Çevirmeden Duramayanlar İçin Fidget Cube…

Eli kolu rahat durmayanlar için geliştirilen bir tür oyuncak Fidget Cube…

Fidget Cube, adı üstünde, küp şeklinde, ancak ergonomik bir aygıt. Yüzeylerinden çoklu ve tekli düğmelere basarak rahatlamanızı sağlıyor. Evde, ofiste, okulda çalışan, düşünen, gündüz rüyası gören… hemen herkes elinde kalem, anahtarlık, kaşık vs sallıyor.

Fidget Cube’un çıkış noktası, elinizde salladıklarınızın neredeyse hiç birinin aslında gerçek işlevinin sallanmak olmaması. Kaleminiz size aslında “Beni rahat bırak” derken elinizi çiziyor, anahtarlık ya da kaşık sizi asla tatmin etmiyor.
Bu işlev için tasarlanmış, tesbihse bugün birçokları için stil olarak fazla ağır. Fidget Cube, Türkiye ya da Orta Doğu’dan bakınca bir modern ve daha gelişmiş tesbih projesine benziyor.
Fidget Cube, birbirinden farklı tasarlanmış yüzeyleri sayesinde parmaklarınızla yapmayı sevdiğiniz çıtlatma, yuvarlama ve joystick çevirme gibi hareketlere izin veriyor. Minimal tasarımı elinizin içinde kaybolmasına ve sessiz çalışarak etrafınızdaki insanların dikkatini dağıtmamasına izin veriyor. Fidget Cube, hemen herkesin günlük hayatında yer edinebilecek, kalem, silgi ve diğer kırtasiye aletleri kadar yaygın kullanılabilecek bir aygıt.
12 farklı renk seçeneğiyle sunulan Fidget Cube Şimdi Probiel Bilişim Stoklarında

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Probiel Orijinal Fidget Cube Kikstarter Versiyon Stres Küpü Siyah Beyaz Kırmızı”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler