Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı: Bitkisel Sabit Yağ

Stokta yok

100 yaşına kadar yaşayabilen sandal ağacının dallarından ve gövdesinden elde edilen yağ; hoş bir kokuya sahip olduğu için günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Hoş koku hemen etrafını sarsın Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı’nı hemen satın al! İndirimlere fırsatlarımızı kaçırmadan hemen sahip olmak ve kendi karışımınızı elde etmek için “Birlikte Daha Avantajlı” ve “30₺ Tamamlayıcı” kategorimize bakmayı unutmayın!

Açıklama

Hoş kokusu ile öne çıkan sandal ağacı, alternatif tıpta yüzyıllardır kullanılmaktadır. Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı’nı “Birlikte daha avantajlı” bölümümüz de ürünlerin arasından istediklerinizi seçerek sizde kendi karışımınızı elde edebilirsiniz.

Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı Nedir?

Sandal ağacının köklerinin ve gövdesinin çeşitli sıkım yöntemleri ile sıkılması sonucu elde edilmiştir. Tatlı ve odunsu bir aromaya ve kokuya sahiptir. Bitkisel yağlar içerisinde yer alan sandal ağacı yağı, zengin içeriği sayesinde insan vücudu için sayısız fayda sunuyor.Cilt ve saç bakımında sıklıkla kullanılan sandal ağacı yağı, hoş kokusu sayesinde parfümeri sektöründe de sıklıkla tercih edilmektedir.

Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı Faydaları

  • Leke, siyah nokta ve sivilceler için yardımcıdır,
  • Doğal nemlendirici etkisi bulunur,
  • Cildi bakterilerden korur,
  • Nefes almanız için yardımcıdır,
  • Doğal balgam sökücü etkisi bulunur,
  • Stres oranınızı azaltmaya yardımcıdır,
  • Rahat uyumanıza yardımcı olur.

Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı Nasıl Kullanılır?

Ürünü haricen cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ancak bir alerjik reaksiyona karşı bilek içi ve boyunda denemelisiniz. Herhangi bir alerjik reaksiyonda doktorunuza danışmalısınız.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Etki

Kullanıcı

,

Hacim

Marka

Ürün Tipi

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı: Bitkisel Sabit Yağ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler