Pratik – Restorex Sarmaşık Özlü- Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Yağ Bakımı

Stokta yok

Saçlarınıza hızlı uzama etkisini ister duştan sonra isterseniz günün herhangi bir saatinde yaşatın! Sarmaşık özü ve E vitamini ile zenginleştirilen formülü ile Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Yağ Bakımı hemen satın almak için inceleyiniz.

Açıklama

Saçlarınızı uzatırken dış etkenlerden koruyabileceğiniz formülü ile hızlı ve sağlıklı uzayan saçlara ulaşabilmeniz için özel formüle edilen Restorex Sarmaşık Özlü Onarıcı Yağ Bakımı inceleyiniz.

Restorex Hızlı ve Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Yağ

Sarmaşık Özü formülü içeren Restorex Speed&Strong Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Yağ Bakımı içerisinde E vitamini de bulundurmaktadır. İçeriği sayesinde yıpranan saçlarınızı onarır ve olası yıpranmalara karşı koruma sağlar. Daha güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı olurken, saçı nemlendirerek elektriklenmesini de önlemeye de yardımcıdır. Paraben içermez.

Restorex Speed&Strong Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Yağ Bakımı Nasıl Kullanılır?

Duş sonrasında nemi alınmış saçlarınıza yeterli gördüğünüz miktarı saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Durulama gerektirmez. Etkisine yardımcı olmak için Restorex Speed&Strong Sarmaşık Özlü Sağlıklı Uzama Etkili; Sıvı Saç Kremi, Onarıcı Bakım Maskesi ve Şampuanı da önerilmektedir. Düzenli kullanım gerektirir.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

,

Etki

, ,

Form

Kullanıcı

,

Marka

Saç Tipi

Saç Bakım Etkisi

,

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

Ürün Tipi

İnceleme (2)

Toplam Puan

5.00

02
( 2 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum

  1. 02

    tarafından Tümay Aydın

    Kokusu muhteşem, bakım konusunda ilk kez deniyorum iyi çıkacağına inanıyorum.

  2. 02

    tarafından MERVE

    banyo sonrası özellikle saç uçlarıma uyguluyorum içeriğinin de doğal olması beni ayrıca mutlu etti. Hızlı kargo için teşekkür ederim.

Tüm Kategoriler