Scrabble Orıgınal Türkçe Mtl-Y9611

Oyun & Eğlence Kategorisini İncele

Açıklama

Scrabble Orıgınal Türkçe Mtl-Y9611
Dünyanın en sevilen kelime oyunu Scrabble, şimdi Türkçe diline uyarlanmış haliyle oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Kelimeleri birbirine bağlama ve en yüksek puanı alma mantığına göre hazırlanmış olan oyun, bireysel ya da takım halinde oynanıyor. Her harfin farklı bir sayı değeri olan oyunda, yaratıcı zeka ve pratik düşünce sistemleri tamamen harekete geçiriliyor. Arkadaşlar ve aile ile bir arada oynanacak harika oyunlardan biri oluyor. Keyifli Zamanların Oyunu Scrabble 2-4 oyuncu tarafından oynanan oyun, tıpkı bulmaca çözmek gibi hafızayı güçlendiriyor. Grup halinde yapılan bir oyun aktivitesi olduğu için aileyi ve arkadaşları keyifli bir biçimde bir araya getirmeyi başarıyor.  Ürünün şık ve sağlam dizaynı, her dönemin trend oyunları arasında kalmayı başarıyor.  En yüksek skoru elde eden oyuncunun galip olduğu oyun kuralları, heyecanı her daim zirvede tutuyor.  Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek oynadığı Scrabble, gelmiş geçmiş en iyi grup oyunları arasında yer alıyor.  Yaratıcılık ve Eğlence Bir Arada Oyun Türü: Kelime türetme Oyuncu Sayısı: 2-4 Bir Kutu Dolusu Eğlence Ürünün ana zemin bölümü olan port, harfleri dizmek için istekalar ve harflerin bulunduğu kese, kutu içeriğini oluşturuyor. Oyunla ilgili detaylı bilgiler,  kutu içeriğinde bulunan anlatım kılavuzunda yer alıyor. Dünyanın En Ünlü Oyuncak Üreticilerinden Hasbro Scrabble oyunu, dünyanın en çok ilgi gören oyuncaklarını tasarlayan Hasbro markası tarafından üretiliyor. 1923 yılında, kalem ve tekstil üretimi ile yolculuğuna başlayan markanın zengin ürün gamında Scrabble oyununun yanı sıra Monopoly ve Risk gibi oyunlar da yer alıyor. Markanın oyuncak sektörüne adım atmasından sonra, çocukların en sevdiği oyuncak figürleri arasında olan Pokemon, Transformers ve Babylade gibi çeşitler de markanın oyuncak yelpazesindeki yerini almış bulunuyor.   Scrabble® dünyanın bir numaralı kelime oyunu!
Kelimeleri birbirine bağlama mantığı üzerine kurulmuş bu oyun,oyun tahtası üzerinde harflerin sayısal değerlerini kullanarak birçok farklı skor elde etmenizi sağlar.

Oyunun amacı, en yüksek puan getiren kelimeleri oyun tahtasına yazarak en yüksek puanı kazanmaktır; her oyuncu başlamak için rastgele yedi harf seçer
Her bir yarışmacı kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puanlı harfleri kullanma ve kareleri elde etme avantajını yakalamaya çalışır.
Puanlar harflerin puan değerlerine ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelere göre belirlenir
Scrabble oyunuyla eğlenmenin yanı sıra oyunu her oynadığında yeni kelimeler öğrenir, kelime hazineni geliştirirsin
Oyuncu sayısı:2-4

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Scrabble Orıgınal Türkçe Mtl-Y9611”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler