Ocean Yüz Temizleme Cihazı – Yeşil

Stokta yok

Cildinize titreşimli derinlemesine temizlik etkisi bu ürünle sizlerle! Şarj özelliği ile kolayca kullanılan Ocean Yüz Temizleme Cihazı derinlemesine bir cilt bakımı için Pratikya’da, hemen satın almak için inceleyiniz.

Açıklama

Cildinize derinlemesine temizlik etkisi!

Cilt bakımınıza derinlik etkisi katacak şekilde tasarlanan iki taraflı yüz temizleme cihazı, yapısı itibariyle cildinizi derinlemesine temizlemeyi hedefliyor. Titreşim özelliği ile cilt temizleme ürününüzü derinlemesine etki sağlamasına yardımcı olacak bu cihaz, şarj özelliği taşımaktadır. Uzun süreli şarj imkanı ve ayarlanabilir seviyelerde olan titreşim özelliği derinlemesine temizlik için sizlere yardımcı olacak.

Çift taraflı yapısı ile ön yüzü ile cildinizi derinlemesine temizlerken, arka tarafı ile cildinizi nemlendirmeye yardımcı olacak.

Nasıl Kullanırım?

Cildinize eşit olacak şekilde sürdüğünüz temizleme ürününü, Ocean Yüz Temizleme Cihazını açıp titreşimini istediğiniz veya arzu ettiğiniz miktarda açarak yüzünüzde gezdirin. Çok bastırmadan yüzünüzü bölge bölge temizleyerek derinlemesine rahatlık hissini yaşayabilirsiniz.

Cildinizi nemlendirmek için kullanabileceğiniz arka tarafını ise cildinize gerekli gördüğünüz miktarda uygulayacağınız nemlendirici bakım ürününü eşit olarak yüzünüze paylaştırın. Sonrasında titreşim özelliğini de istediğiniz miktarda açarak yuvarlak ve masaj yapar gibi hareketler ile cildinize yedirebilirsiniz.

Cildiniz bastırmamaya özen gösterin, bastırma gibi durumların sonucunda kızarmalar meydana gelebilmektedir.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Kullanıcı

,

Etki

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

Marka

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Ocean Yüz Temizleme Cihazı – Yeşil”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler