Zeren’S Universe Word Party Kutu Oyunu

Oyun & Eğlence Kategorisini İncele

Açıklama

Zeren’S Universe Word Party Kutu Oyunu
Zeren’S Universe Word Party Kutu Oyunu

Kelime Partisine Hoş Geldin. Sevdiklerinle Birlikte Sınırsızca Eğlenip Kahkahalar Atacağın Bu Eğlenceli Oyunda Gruplar Halinde Yüzlerce Kelimeyi Anlatıp Bulmaya Çalışacaksın. Takım Arkadaşlarını İyi Seçmelisin Çünkü Farklı Anlatım Şekilleriyle Word Party Rekabeti Üst Seviyelere Taşıyacak Ve Mücadele Hiç Bitmeyecek.
Word Party 4-8 Oyuncu Arasında İki Gruba Bölünerek Oynanan Keyifli Bir Kelime Anlatma Oyunudur. Bazen Siz Takım Arkadaşlarınıza Kelimeleri Anlatmaya Çalışacaksınız Bazen De Tüm Takım Arkadaşlarınız Size Anlatmaya Çalışacak. Başarıyla Anlatılan Her Kelime Takımınıza Puan(Lar) Kazandıracak Ve Bu Puanlarla Rakip Takımı Geride Bırakmaya Çalışacaksınız. Sırası Gelen Oyuncu Desteden Bir Sahne Karosu Çeker Ve Herkesin Görebileceği Şekilde Masaya Koyar. Sahne Karosu Oyuncuya Kimin Ve Nasıl Anlatacağını Söyler. Aynı Zamanda Kelime Başına Kaç Puan Alınacağı Ve Kaç Kere Pas Deme Hakkının Olduğunu Da Yine Bu Karonun Üstünde Yazılıdır. Eğer Sıra Sendeyse Ve Çektiğin Sahne Karosu, Kelimeyi Senin Anlatmanı İstiyorsa Hemen Kelime Destesinden Bir Kart Çek Ve Anlatmaya Başla. Ancak Sahne Karosu, Takım Arkadaşlarının Sana Anlatmasını İstiyorsa Tüm Takım Arkadaşların Kelime Destesinden Birer Kart Çeksin Ve Hemen Anlatmaya Başlasınlar.
Her Kelimenin Arkasında Anlatılacak Kelimenin Baş Harfi Bulunur. Böylece Kelimeyi Anlatmaya Çalıştığınız Oyuncu Veya Oyuncular Kelime Hakkında Birer İpucu Sahibi Olmuş Olur. Ancak Bazı Kelime Kartlarının Arkasında Yalnızca Soru İşareti Bulunur. Bu Kartlarda Ünlü Şahsiyetlerin İsimleri Vardır. Bu Kartları Anlatmak Biraz Daha Zor Olsa Da Yüksek Puan Kazandırırlar. Oyunda Ne Kadar Çok Kelimeyi Doğru Anlatırsanız O Kadar Çok Puan Kazanırsınız. Eğer Oyunun Sonunda En Çok Puana Sizin Takımınız Sahipse En İyi Takım Sizsiniz Demektir.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Zeren’S Universe Word Party Kutu Oyunu”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler