• Pratikya Pudralı Roll-On Ağda & E Vitaminli Yağ Hediye

  01

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu sette farklı bir kombinasyon sunmak istedik. Setimiz tamamı ile oluşan siparişler üzerine avantaj sağlamak için yapılmıştır.
  Satın alıp, memnun kalmanız dileği ile…

 • Vi-Vet E Vitaminli Ağda Temizleme Yağı

  02

  Vi-Vet Ağda Temizleme Yağı içeriğindeki e vitamininden dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir. Ağda yapılan bölgeye uygulayacağınız e vitaminli temizleme yağı kalan ağdayı temizlerken aynı zamanda cildin doğal yapısını koruyarak hücrelerin yenilenmesini de sağlar.

 • NewFavor Ağda Yağı 100 Ml-Ağda Sonrası Temizlik Ürünü

  New Favor Ağda Yağı cildinizde kalan ağda kalıntılarını temizlerken aynı zamanda cildinizi besleyerek ağda sonrası tahrişi engellemektedir. Ağda sonrası temizlik için ideal bir üründür.

  Ağda Temizleme Yağı arıyorsan Pratikya.com’dan satın al.

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda & E Vitaminli Temizleme Yağı Hediye

  03

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu ağda setinde farklı bir kombinasyon sunmak istedik. Ağda siparişlerimiz üzerinden müşterimizin avantajına bu seti oluşturduk.

  Deneyip, memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda Fırsat Seti: 2 Adet Ağda & Portakallı Masaj Yağı

  03

  Kalıp ağda büyüklüğüyle uzun süreli kullanım sağlarken, uygulama kolaylığıyla gönüllerde taht kurmayı başarmış bir üründür. Bizde müşterilerimizin siparişleriyle ve ilgisiyle sizler için 2’li kalıp ağda ürünümüzü Portakallı Masaj Yağı ile birleştirdik.

  Avantajlı fiyatlar ve hızlı kargo ile stoklarla sınırlı setimizi kaçırmadan hemen satın alın!

 • Pratikya Pudralı Sir Ağda Bandı & E Vitaminli Yağ Hediye

  Eski, klasik ağdalara alışkın olan kadınlar için bu ağda bantlarına alışmak biraz zor olabiliyor. Halbuki Vi-Vet ağda bantları elde ısıtma çabukluğu ile hızlı ve kolay bir ağda işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Tek yapman gereken ağdayı elinde ısıt, uygulamak istediğin bölgeye iyice yapıştır ve ardından ağdayı çek. İşte bu kadar basit bir kullanım! Yanındaki temizleme yağı ile kalan ağda kalıntılarını rahatça temizleyebilirsiniz.

Tüm Kategoriler