• Vi-Vet Granül Sir El Ağdası 250 Gr – Pudralı Ağda

  05

  Evde ağda yapmak için hangi ürünü kullanacağınızı bilmiyorsanız Pratikya Uzmanlarının önerisi olan Vi-Vet Granül Sir El Ağdası’nı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  27,9940,02
 • Pratikya Pudralı Boncuk Ağda & Portakallı Masaj Yağı Hediye

  Vi-vet pudralı granül ağdayı sen hala denemedin mi? Ağdayı istediğin miktarda ısıtıp, gerekli olan bölgeye uyguluyorsun ve ardından el ile soyarak tüylerden kurtulmuş oluyorsun. İçeriğinde pudra bulunmasından dolayı hassas cilde sahip kişiler gönül rahatlığı ile kullanabilir. Sir ağdalar iyi güzel de bir de vücuttan temizlemesi var, bunu da Pratikya olarak düşündük ve ağdanın yanına mis kokulu, portakal aromalı bir ağda sonrası temizleme ve masaj yağı ekledik.
  İyi günlerde kullanın… 🙂
  Ürünlerde koşulsuz iade seçeneği de bulunmaktadır.

 • Pratikya Pudralı Granül Ağda & E Vitaminli Yağ Hediye

  06

  Pudralı ağda setimiz, hassas cilt ve hassas bölgelere ağda uygulaması yapabilmenize olanak tanır. Üstelik bu sir ağdanın kullanımı da oldukça kolaydır. Isıt, sür ve soyarak çek işte bu kadar basit… Vücudunuzda kalan ağda kalıntılarını temizlemek ve cildinize rahatlatıcı masaj yapabilmeniz için pudralı ağdanın yanına çok satan ürünlerimizden e vitaminli ağda sonrası temizleme yağını da ekledik. Güle güle kullanın…

  29,9942,88
 • Pratikya Sir El Ağda Pudralı Granül Seti 2’li

  04

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu sette avantajlı bir kombinasyon sunmak istedik. Setimiz tamamı ile oluşan siparişler ve geri dönüşler üzerine yapılmıştır.
  Satın alıp, kullanıp memnun kalmanız dileği ile…

  41,9960,04
 • Pratikya Pudralı Granül 3’lü Sir El Ağda Seti

  03

  Acıtmayacak, tahriş etmeyecek ve kolayca yapılacak bir ağda, kuaförde ağda yaptırmış etkisini yaşatacak Vi-Vet Granül Sir El Ağdası pudralı özelliği ile hassas ciltlerin kullanımı için de idealdir. Ağdadan kullanacağınız kadarını ısıtabilirsiniz.

  56,9981,43
 • Pratikya Soyulabilir Pudralı 4’lü Sir El Ağda Seti

  03

  Evde de kuaförde yaptırmış gibi bir ağda yapmak istemez misiniz? Vi-Vet pudralı granül sir el ağdası kullanımı oldukça pratik bir üründür. İnce tüyler ve hassas ciltler için ideal olan sir el ağda seti ısıtılarak kullanılmaktadır. Ağdayı ısıt, sür ve soyarak çek işte bu kadar basit…
  Ürünlerde ücretsiz iade ve değişim fırsatı…

  56,9981,49
 • 87,99125,82
 • 102,99147,27

Tüm Kategoriler