• Pratikya Konserve Sir Ağda 240 Ml

  03

  Konserve sir ağdayı yüz, bikini, bacak vücudunuzun tüm bölgelerinde kullanabileceğiniz bir ağdadır. Pudralı olma özelliği sayesinde hassas cilde sahipseniz eğer tahriş etmez. Kullananların memnun kaldığı Vi-Vet pudralı konserve ağdadan şimdi sipariş et ve kullanmaya başla!

 • Vi Vet Konserve Pudralı Sir Ağda 240 Ml

  03

  Vi-Vet Sir Ağda %100 doğal reçineden üretilen sir ağda, şeker içermeyen formülü sayesinde cildinize zarar vermeden en kısa kıl ve tüyleri bile alır. Tüyleri kökünden alarak tüylerin geç çıkmasını sağlar.

  26,9938,59
 • Pratikya Konserve Ağda & Granül Pudralı Ağda Seti

  07

  Pudralı ağda setimiz sayesinde hassas cilde sahip olanların ağda uyguladıkları bölgeleri tahrişini en aza indirmesi için özel olarak oluşturduk. Sizin için oluşturduğumuz bu sette Vi-Vet Konserve Pudralı sir ağda kullanıcılarımızın beğenerek tüm vücutlarında kullandığı, ve yine yanına eklediğimiz pudralı boncuk ağda soyulabilir özelliği ile ağda kullanıcılarının genel olarak tercih ettiği bir ağdadır.

  En çok tercih edilen 2 pudralı sir ağdaya sizlere avantajlı fiyat sunarak sergiliyoruz, satın alıp beğenmeniz dileği ile…

 • Pratikya Konserve Sir Ağda Ve Kaş-Kirpik Bakım Seti

  05

  İstenmeyen tüylerden kurtulurken aynı zamanda kaş ve kirpiklerinizde dolgun gözüksün! Kullanıcıların beğendiği, hassas ciltler için özel olarak üretilen Vi-Vet pudralı konserve sir ağda ile kaş ve kirpiklerinizi besleyecek olan Arifoğlu kaş kirpik serumu ile sizlere özel ekonomik bir set oluşturduk.

  Setimizi satın alıp memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Konserve Sir Ağda + Eyeliner Hediyeli

  03

  Pudralı konserve sir ağda kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu yüzden sizlere avantaj yaratmak amacı ile Vi-Vet Konserve Pudralı Sir Ağda yanına eyeliner hediyesi vermek istedik.

  Pratik kullanımlı ve en iyi fiyatlarla konserve ağdalar Pratikya.com’da! Lütfen oluşturduğumuz avantajlı seti kaçırmayın ve hemen satın alın!

 • Pratikya Konserve Sir Ağda + Kirpik Kıvırıcı Hediyeli

  02

  Pudralı Konserve Sir Ağda müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edildiği için sizlere kirpik kıvırıcı ile sunuyoruz. Oluşturduğumuz seti sizlerinde seveceğini düşünüyoruz.

  Ağda alışverişinizi güvenle pratikya.com’dan yapabilirsiniz!

  26,9938,59
 • Pratikya Pudralı Konserve Ağda + Spatula Hediyeli

  02

  Vi-Vet pudralı ağda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir konserve ağda çeşididir. Bu yüzden konserve sir ağdanın yanında ağdanın başlıca yardımcı ürünü olan 10 adet spatulayı sizlere hediye olarak sunuyoruz. Sizler için özel olarak oluşturulan bu seti seveceğinizi düşünüyoruz.

  Hemen şimdi Pratikya.com’dan satın alarak güvenli alışverişin keyfini çıkarın!

  26,9938,59
 • Pratikya Pudralı Konserve Ağda Seti: 2 Adet Ağda & Portakallı Masaj Yağı

  02

  Kullanıcıların sevdiği Pudralı konserve sir ağdanın yanına eklediğimiz Vi-Vet ağda temizleme yağı ile ağda sonrası kalan kalıntılarını temizleyebilirsiniz. Oluşturduğumuz bu konserve sir ağda setinin sizlere uygun olduğunu düşünüyoruz.
  Şimdi inceleyin ve satın alın…

 • Pratikya Pudralı Konserve Sir Ağda + Aynalı Tarak Hediye

  02

  Ağda tahrişinden korunmak için içeriği pudralı olan konserve sir ağda kullanıcılar tarafından sevilen bir ağdadır. Pudralı konserve sir ağdanın yanında hediye olarak kadınların her daim çantalarında bulundurduğu aynalı tarak hediyesi ile sunuyoruz.

  Avantajlı hediyeli setimizin sizin için uygun olduğunu düşünüyoruz. Lütfen kaçırma!

  26,9938,59
 • Pratikya Acısız & Kolay Pudralı Konserve Ağda Seti

  03

  Hassas ciltlerin tüylerini kolaylıkla alabilmesi pratik ağda seti sizlerle! Pratikya Acısız & Kolay Pudralı Konserve Ağda Seti’ni hemen denemelisiniz. Konserve sir ağdanın yanında cilt bakımınızın yıldızı Çay Ağacı da sizlerle. Hemen satın almak için tıklayınız!

   

 • Pratikya Konserve Pudralı Sir Ağda 4’lü Set

  03

  Pudralı konserve sir ağda kullanıcılar tarafından pratik ve kullanışlı bulunmaktadır, bu yüzden siz müşterilerimize avantaj sağlaması amacı ile 4’lü Vi-Vet Konserve Pudralı Sir Ağda setini oluşturduk.
  Herkesin memnun kaldığı konserve ağda setini şimdi satın al ve değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın!

 • Pratikya Konserve Sir Ağda + Cımbız Hediyeli

  Vi-Vet konserve pudralı sir ağda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir ağdadır. Bu yüzden konserve sir ağdanın yanında kadınların olmazsa olmaz ürünü olan cımbızı sizlere hediye olarak sunuyoruz. Sizler için özel olarak oluşturulan bu seti seveceğinizi düşünüyoruz.

  Hemen şimdi Pratikya.com’dan satın alarak güvenli alışverişin keyfini çıkarın!

Tüm Kategoriler