• Ocean Yüz Temizleme Cihazı – Yeşil

  Cildinize titreşimli derinlemesine temizlik etkisi bu ürünle sizlerle! Şarj özelliği ile kolayca kullanılan Ocean Yüz Temizleme Cihazı derinlemesine bir cilt bakımı için Pratikya’da, hemen satın almak için inceleyiniz.

  21,9945,99
 • Ocean Pro 2 Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı-Fuşya

  Bebek gibi bir cilde sahip olabilmek artık çok kolay! Ocean titreşimli yüz temizleme cihazını deneyerek bebeksi, pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsin. Cilt temizleme cihazını kullananlar en çok silikon kısmının yumuşak olmasını seviyor. Şimdi al ve sende deneyimlerini bizim ile paylaş…

 • Ocean Pro 2 Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı-Mor

  02

  Yüzünde derinlemesine temizlik ve parlaklık istiyorsan Ocean Pro 2 Titreşimli Yüz Temizleme Cihazını tercih edebilirsin! Cildini temizlerken titreşimi sayesinde ciltteki kolajen seviyesini arttıran cihaz sayesinde yaşlanma belirtilerinde gecikecektir. Kullananların fiyat ve performansını beğendiği Ocean Titreşimli Yüz Temizleme Cihazını sen nasıl bulacaksın?

 • Pratikya Avantajlı Cilt Bakımı Seti

  Derinlemesine bir cilt bakımı nasıl, ne ile olmalı sizin için düşündük ve hazırladık! Birbirini tamamlayan ürünlerimizi birleştirdik ve sizin için uygun fiyatlı bir set haline getirdik! Pratikya Avantajlı Cilt Bakımı Seti hemen satın almak için inceleyiniz.

 • Pratikya Komple Cilt Temizleme Etkili Bakım Seti

  01

  Cildiniz için her şeyi özenle düşündük ve sizler için hazırladık. İçerisinde bir cilt bakımında olması gereken birçok şeyi bir araya getirdik ve uygun fiyatı ile Pratikya Komple Temizleme Etkili Bakım Seti‘ni hazırladık. Satın almak için hemen tıklayın!

 • Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli 200 ml-Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Ürün

  Yağlı bir cilt ve genişlemiş gözenekler cildinizi pürüzsüz göstermekte engeldir, her aynaya bakışında seni rahatsız eden gözeneklerden kurtulmanın yolunu biliyor musun? Biz senin için herkesin severek kullandığı, başarılı bulduğu bir ürün önerisi ile karşındayız. Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli kullanıcı yorumlarına ve deneyimime göre cildi kurutmadan, germeden temiz ve ferah bir his bırakıyor. Düzenli kullanımlarda geniş gözeneklerin yavaş yavaş sıkılaştığını da deneyerek görebilirsin.
  Şimdi ürünü sipariş et…

 • Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu-Hassas Ciltler İçin

  02

  Eğer tek bir hareket ve pamuk ile makyajınızı temizlemek istiyorsanız, kullananların yapısından ve kalitesinden memnun kaldığı Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyunu alabilir ve kullanabilirsin. Diğer makyaj temizleme suları gibi yüzde yağ kalıntısı bırakıp bırakmadığını deneyerek görmeye ne dersin? Şimdi sipariş et, tek bir hareket ile makyajını çıkar…

 • Iva Natura Organik Makyaj Temizleme Köpüğü 100 Ml

  Iva Natura Organik Makyaj Temizleme Köpüğü 100 ml

  Cildi makyajdan,kirden ve yağdan temizler

 • Iva Natura Organik Yüz Bakım Toniği 150 Ml

  Iva Natura Organik Yüz Bakım Toniği 150 ml

  Organik yüz temizleme toniği cildinizi temizler,

  ikinci  adım olarak gözeneklerde kalan kirleri silip süpürür.

 • Mak-Ped Makyaj Temizleme Pamuğu 70’li-Makyaj Temizleyici Ürün

  Makyajını temizlerken pamukların yüzünde dağılmasından sıkıldın mı? O zaman kullananların memnun yapısından ve fiyatından memnun kaldığı Mak-Ped makyaj temizleme pamuğunu tercih edebilirsin. Diğer makyaj pamukları gibi dağılıp dağılmadığını deneyerek görmeye ne dersin? O zaman şimdi sipariş et ve makyajını pratik bir şekilde temizle.

 • Nano Absolute Akne-Siyah Nokta Temizleyici Komedon-Cilt Temizleme Ürünü

  Siyah nokta çubuğu (sivilce sıkma aleti), siyah nokta çıkarıcı olarak da bilinen komedon, ciltteki siyah noktaları temizlemeye yarayan bir cilt temizleme ürünüdür. Komedonu (sivilce sıkma aleti) sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız hem kullanmadan önce hem de kullandıktan sonra dezenfekte etmeniz gerekmektedir.

  Nano Absolute komedon avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da…

 • Ocean Pro2 Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Mavi-Gözenek Sıkılaştırıcı

  Yüzünde parlaklık, pürüzsüzlük ve derin temizlik hissini yaşamak istiyorsan Ocean titreşimli yüz temizleme cihazını kullanmanı tavsiye ederim. Cildini temizlerken gözenekleri de sıkılaştırmaya yardımcı olan ürünün silikon yapısı da yumuşacıktır. Kullananların fiyat ve titreşim performansı açısından beğendiği yüz temizleme cihazını bakalım deneyip, beğenecek misin?

   

Tüm Kategoriler