• Arifoğlu Avokado Yağı 20 Ml-Nemlendirici Yağ

  02

  Geniş kullanım alanları ile Arifoğlu Avokado Yağı bakımlarınıza muhteşem bir nem kaynağı olabilir! Damlalığı ile kolay kullanım sağlayan Avokado Yağı antioksidan özelliği de taşımaktadır. Kaçırılmayacak fırsatlarla Pratikya’da sizleri bekliyor.

  Sürpriz kargo fırsatlarını kaçırmadan doğal ve saf yağlar ile kendi karışımını yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Arifoğlu Lavanta Yağı 20 Ml – Bitkisel Uçucu Yağ

  01

  Keskin kokusu ile yüzyıllardır çoğu sektörün göz bebeği olan Lavanta Yağı, herkesin sevdiği kokusu ile sizleri rahatlatmak için Pratikya’da. Aromaterapiden kozmetik alanına uzanan Arifoğlu Lavanta Yağı damlalığı ile kolay kullanım imkanı da sunuyor!

  Kargodan indirimlere fırsatlarımızı kaçırmadan hemen sahip olmak ve kendi karışımınızı elde etmek için “Birlikte Daha Avantajlı” ve “30₺ Tamamlayıcı” kategorimize bakmayı unutmayın!

 • Arifoğlu Vanilya Yağı 20 Ml – Doğal Uçucu Yağ

  Vanilya kokusu dünyanın en bilindik ve popüler kokularındandır. Çoğunluğumuz bu kokuya bayılırız. Arifoğlu Vanilya Yağı kaliteli aromatik kokusuyla buhurdanlıklarda kullanılarak zihinsel rahatlama sağlar. Vanilya Yağı cilt ve saç bakımında farklı uygulamalara iyi bir ürün olmuştur.

  Vanilya Yağına ek kullanabileceğiniz birçok ürün ile sepetinizi tamamlayın 30 TL ve üzeri kargo bedava avantajını kaçırmayın. Kargo ödemesi kadar ürünlerimiz 30 TL tamamlayan kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 • Arifoğlu Doğal E Vitamin Yağı 10 Ml – Cilt ve Saç Besleyici

  02

  Antioksidan özelliğine sahip temel bir vitamin olan E Vitamini Yağı %100 doğal elde edilen içeriği ile burada! Güçlü nemlendirme ve besleyici özellikleriyle saç bakımınıza ve cilt bakımınıza fayda sağlamak için sizleri bekliyor.
  Sürpriz kargo fırsatları ve sepet tamamlayıcı ürünler ile kolayca alışverişinizi yapmak için inceleyiniz!

   

 • Arifoğlu Sarı Kantaron Yağı 50 Ml-Cilt Lekelerini Gidermeye Yardımcı

  01

  Doğanın bize sunduğu mucizevi bitkilerden biri olan Sarı Kantaron Yağı son zamanda faydaları ile gündemde. Cildinizdeki lekeleri ve yaraları gidermeye yardımcı olan bu yağ kullananları tarafından çok seviliyor! Arifoğlu Sarı Kantaron yağını avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’dan hemen şimdi sipariş et!

  Kargo fırsatları ve sürpriz indirimleri kaçırmamak için “30₺ Tamamlayıcı Ürünler” kategorisine bakmayı unutmayın!

 • Arifoğlu Okaliptus Yağı 20 Ml – Uçucu Doğal & Aromaterapi Yağ

  Hepimizin ismini sıklıkla duyduğu Okaliptus Yağı muhteşem bir enerji kaynağıdır. Okaliptus Yağı tropik/egzotik kokulara bayılanların vazgeçemediği karışım yağıdır. Temiz, rahat ve iç ferahlatan bir nefes için çok iyi bir tercihtir. Saymakla bitmeyen faydaları olan Okaliptus Yağı kaçırılmaz avantajlarla Pratikya’da.

  30 TL ve üzeri ücretsiz kargo avantajını kullanmak için doğal ve saf yağ karışımı yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Arifoğlu Papatya Yağı 20 Ml-Doğal Bakım Ürünü

  01

  Bir çoğumuzun bildiği bir çiçek olan papatya, bir çiçekten çok daha fazlası. Cilt, saç ve daha birçok şey için kullanılan ve etkisi gözle görülen Arifoğlu Papatya Yağını kullananlar çok memnun. Eğer sende etkisini deneyip görmek istersen, hemen şimdi sipariş et!

  “30₺ Tamamlayıcı” kategorimize göz atarak sizde sepetinizi tamamlayabilirsiniz, sepetinizi tamamlayarak sizde kazanın!

  28,9937,16
 • Arifoğlu Hint Yağı 50 Ml – Doğal Saç Bakım

  Saç bakımınıza mucize etkisi yaratacak Arifoğlu Hint Yağı’nı sizde keşfedin. Herkesin bakımından ayırmadığı bu doğal yağ saç uzamasına da yardımcı oluyor. Kolay kullanım imkanı sağlayarak saç bakımınıza yardımcı olacak Hint Yağı sizleri bekliyor!
  30₺ Tamamlayan kategorimize hemen göz atarak sizde sepetinizi tamamlayabilirsiniz! Karışım yağlarınızı “Birlikte Daha Avantajlı” bölümünden keşfedebilirsiniz.

 • Arifoğlu Çay Ağacı Yağı 10 Ml-Sivilce Geçirmeye Yardımcı Ürün

  01

  Bitkisel içeriği ile bakım ürünü olarak kullanabileceğiniz ve son zamanlarda adı sıklıkla duyulan Çay Ağacı Yağını sende kullanıp faydalarını gör! Ciltten, saça, soğuk algınlığına kadar kullanışlı olan Arifoğlu Çay Ağacı Yağından şimdi sipariş et, hemen kullanmaya başla!

 • Arifoğlu Çam Terebentin Yağı 50 Ml-Saç Uzatan Doğal Yağ

  03

  Saçlarının hızlı uzaması için her şeyi yapıp yine de bir çözüm alamadıysan, seni çam terebentin yağı ile tanıştıralım. Saçları besleyen ve uzamasının sağlayan özel içeriği sayesinde etkili bir doğal bakım yağı olan Arifoğlu Çam Terebentin Yağı avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da…

  Hemen şimdi sipariş et ve saçlarının uzamasına şahit ol!

  26,9938,59
 • Arifoğlu Pure Shea Butter – Saf Karite Yağı 50 Ml

  Vücut bakımınızdan cilt bakımınıza nemlendirici etkisi ile yardımcı olmayı bekleyen Arifoğlu Shea Butter sizleri bekliyor! Shea Yağı’nı hemen satın almak için inceleyiniz.

  30,9944,31
 • Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı-Besleyici Doğal Yağ

  08

  Daha uzun, daha gür kaş ve kirpikler için argan yağı ile  E vitamini kullanılarak formüle edilen Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı özel fırsatları ile sizleri bekliyor! Daha dolgun kirpikler ve daha gür kaşlar için hemen inceleyin.

  Sizde fırsat ürünleri ile sepetinizi tamamlayın ve kazanın!

   

Tüm Kategoriler