• Elseve Komple Onarıcı 5 Maske – Yoğun Onarıcı

  Saçlarınıza komple bir onarım için Kalendula Özü ve Seramid ile zenginleştiren Elseve Komple Onarıcı 5 Yoğun Onarıcı Maske sizlerle! Saçınızın aldığı hasarı onarmaya yardımcı olan bu maske, ipeksi yumuşaklık ve pürüzsüzlük etkisini hemen deneyin.

 • Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Maske – Hindistan Cevizi Yağ

  Banyo öncesi ve besleyici maske olarak kullanabileceğiniz Hindistan Cevizi Yağı ile zenginleştirilmiş Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Maske sizlerle! Saçlarınıza yumuşatıcı ipeksi yumuşaklık sunan bu yağı hemen satın almak için inceleyiniz.

 • Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Maske – Zengin Jojoba Yağı

  Normal ve kurumaya meyilli saçlarınız için Jojoba Yağı ile zenginleştirilen Elseve Mucizevi Besleyici Maske sizin için Pratikya’da! Göz alıcı parlaklık ve ipeksi yumuşaklık için yardımcı olacak bu bakım maskesi tek tıkla yanınızda.

 • Pratikya Saç Bakımından Zevk Aldıran Set

  01

  Saç bakımınızı daha zevkli ve kolay hale getirecek bu set Pratikya’dan sizlere özel! Çok tercih edilen ürünlerle hazırladığımız Pratikya Saç Bakımından Zevk Aldıran Set günlük hayatınızda saç bakımınıza renk katacak. Hemen inceleyiniz!

 • Pratikya Saç İçin Kolay Besleyici Bakım Seti

  Saçlarınızın daha canlı ve daha güzel gözükmesi için ilk adımı biz attık! Sizler için hazırladığımız bu setin içerisinde Elseve Mucizevi Yağ Güzelleştirici Krem ve Arifoğlu Jojoba Yağı bulunuyor. Pratikya Saç İçin Kolay Besleyici Bakım Seti besleyici bakım için sizleri bekliyor!

 • Pratikya Saç ve Cilt İçin Canlandırıcı Set

  Cildiniz ve saçınızın daha canlı gözükmesi için sizlere özel bir set hazırladık! Elseve Mucizevi Yağ Canlandırıcı ile saçlarınızın pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlarken, Arifoğlu Gül Suyu ile cildinize ferahlatıcı bir etki yaratmaya hazır olun! Pratikya Saç ve Cilt İçin Canlandırıcı Set‘i hemen satın almak için inceleyiniz.

 • Pratikya Uzun Saçlar İçin Komple Bakım Seti

  Uzun saçlarınıza kolayca daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüm elde edebilmeniz için sizlere özel set hazırladık! Pratikya Uzun Saçlar İçin Komple Bakım Seti saç bakımınızı bir adım daha ileri götürerek sizlere yardımcı olmak için bekliyor.

 • Pratikya Kırık Saçlar İçin Komple Onarıcı Set

  03

  Kim saç uçlarının kırılmasını ve çatallaşmasını ister ki? Kimse istemez. O zaman kırık saçlarının onarılmasını sağlayacak olan komple onarıcı setimiz ile tanışmaya ne dersin? Elseve markasının en çok tercih edilen ve sevilen ürünü olan Mucizevi Onarıcı Yağı ile Komple Onarıcı Bakım Spreyini kırık saç uçlarınız için bir araya getirdik.

  Kırık saçlar için olan özel setimiz ile saç bakımınızı evde kendiniz yapabilirsiniz.

 • Pratikya Kuru & Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Seti

  Saçlarımız kolayca yıpranabilir, bu yıpranmaların önüne geçmek ve onarmak işte bu set ile mümkün olabilir! Kuru ve yıpranmış saçlar için çok tercih edilen ürünleri Pratikya Kuru & Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Seti’nde bir araya getirdik. Hemen bakıma başlamak için sen de incele..

 • Pratikya Kuru Saçlar İçin Özel Bakım Seti

  Kuru saçlarınız için bir değil iki yardımcı! Sizin için yaptığımız Pratikya Kuru Saçlar İçin Özel Sette birbirinden özel iki ürün olan Elseve Mucizevi Onarıcı Yağ saçlarınızın matlığını alarak canlandırmaya yardım ederek nem verirken, Arifoğlu Saç Bakım Yağı kullandığınız andan itibaren formülündeki bileşenler ile saçınızın kaybolan nemine kavuşmasına yardım edecek. Şimdi denemenin tam sıras!

 • Elseve Mucizevi Yağ 150 Ml-Kuru ve Sert Saçlar İçin Bakım Kremi

  06

  Saçlarının elektrik çarpmış gibi durmasından, sertliğinden ve matlığından şikayetçi misin? Kullananların fiyat ve performans açısından çok sevdiği Elseve Mucizevi Yağ ile sende saçlarının dolgun, yumuşak ve parlak gözükmesini sağlayabilirsin. Şimdi saç güzelleştiren kremden sipariş ver, ve saçlarının değişimini izle… Bakalım sen ürünün kokusunu mu, performansını mı en çok neyini beğeneceksin?

 • Pratikya Kuru Saçları Canlandırıcı Set

  03

  Kuru saç dendi mi akla ilk gelen onları besleyerek canlandırmasını sağlamaktır. Kuru saçlarınız için önerimiz olan saç canlandırıcı setimizi, kullanıcılarımızın memnun kaldığı Elseve markasının Mucizevi Yağ serisinden oluşturduk.
  Kuru ve sert saçlarının canlanmasını sağlayacak olan ürünler ile saçların daha canlı gözükecek!

  Kuru saçların için gerekli olan bakımı yapacak olan setimizden şimdi sipariş et!

Tüm Kategoriler