• Babyjem Bebek Mama Termosu – Mama Taşıma Bardağı

  Babyjem Bebek Mama Termosu sağlam yapısı sayesinde istediğiniz her yere rahatça götürüp bebeğinizi doyurabilirsiniz. Kilitlenebilir kapağı sayesinde dilerseniz bardak şeklinde de kullanabilirsiniz.

 • Philips Avent Desenli Bardak, Pipetli Alıştırma Suluğu

  Bebeğiniz artık 9 aylık oldu ve suyunu kendi içsin diye alıştırmaya başladıysanız, Philips Avent Pipetli Alıştırma Bardağı size yardımcı olacaktır.

   

 • Philips Avent Penguenli Bardak, Damlatmayan Bebek Suluğu

  Bebeğiniz için hangi suluğu kullanacağınız konusunda karar veremiyorsanız, bebek bakım uzmanımızın size tavsiyesi Philips Avent Penguenli Bardak hem tutuşu rahat damlatmayan bu bardak sayesinde bebeğiniz suyu severek içecek.

 • Philips Avent Pipet 200 ve 300 Ml Uygun, Alıştırma Bardağı Yedek Pipet

  01

  Bebeğiniz suluğunun pipetini kırdıysa ya da kaybettiyse ne yağacağım diye düşünmeyin, Pratikya’nın Bebek Bakım Uzmanı sizin için Philips Avent Yedek Pipeti araştırdı ve buldu.

 • Philips Avent Yenidoğan Biberon Seti

  Yenidoğan bir bebek için hediye arıyorsanız ya da doğacak çocuğunuz için biberon seti arıyorsanız doğru ürünü inceliyorsunuz. Philips Avent Yenidoğan Biberon Seti özel olarak geliştirilmiş başlığı ile bebeğinizi zorlamayacaktır.

 • Pratik Koruyucu Emzirme Seti (Bebek Bakım Seti)

  Bebedor 40’lı Göğüs Pedi, Kutulu Silikon Göğüs Koruyucu ve Anne Sütü Saklama Poşeti ile bebeğinizin emzirme dönemini çok daha rahat ve acısız şekilde geçirebilirsiniz.

 • Pratik Manuel Göğüs ve Süt Pompası

  Manuel Göğüs ve Süt Pompası; Tek elle de kolay sağım yapabilen pratik pompadır. Göğüs Pompası, içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Anne sütünü direkt içemeyen veya fazla gelen sütü sağıp depolamak için kullanılır. Göğüse gelen kısmı silikon kalkan ile desteklenmiştir. Her göğüs ölçüsüne uygundur.

 • Yeni Anneler İçin Emzirme Seti (Bebek Bakım Seti)

  Mojo emzirme seti ile hem bebeğiniz hem de siz, bebeğinizin beslenmesi esnasında çok rahat edeceksiniz. Yıkanabilir pamuk kumaşı ile çok kullanışlı olduğu kadar aynı zamanda hijyeniktir.

   

Tüm Kategoriler