• Arifoğlu Avokado Yağı 20 Ml-Nemlendirici Yağ

  02

  Geniş kullanım alanları ile Arifoğlu Avokado Yağı bakımlarınıza muhteşem bir nem kaynağı olabilir! Damlalığı ile kolay kullanım sağlayan Avokado Yağı antioksidan özelliği de taşımaktadır. Kaçırılmayacak fırsatlarla Pratikya’da sizleri bekliyor.

  Sürpriz kargo fırsatlarını kaçırmadan doğal ve saf yağlar ile kendi karışımını yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Arifoğlu Lavanta Yağı 20 Ml – Bitkisel Uçucu Yağ

  01

  Keskin kokusu ile yüzyıllardır çoğu sektörün göz bebeği olan Lavanta Yağı, herkesin sevdiği kokusu ile sizleri rahatlatmak için Pratikya’da. Aromaterapiden kozmetik alanına uzanan Arifoğlu Lavanta Yağı damlalığı ile kolay kullanım imkanı da sunuyor!

  Kargodan indirimlere fırsatlarımızı kaçırmadan hemen sahip olmak ve kendi karışımınızı elde etmek için “Birlikte Daha Avantajlı” ve “30₺ Tamamlayıcı” kategorimize bakmayı unutmayın!

 • Arifoğlu Vanilya Yağı 20 Ml – Doğal Uçucu Yağ

  Vanilya kokusu dünyanın en bilindik ve popüler kokularındandır. Çoğunluğumuz bu kokuya bayılırız. Arifoğlu Vanilya Yağı kaliteli aromatik kokusuyla buhurdanlıklarda kullanılarak zihinsel rahatlama sağlar. Vanilya Yağı cilt ve saç bakımında farklı uygulamalara iyi bir ürün olmuştur.

  Vanilya Yağına ek kullanabileceğiniz birçok ürün ile sepetinizi tamamlayın 30 TL ve üzeri kargo bedava avantajını kaçırmayın. Kargo ödemesi kadar ürünlerimiz 30 TL tamamlayan kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 • Arifoğlu Doğal E Vitamin Yağı 10 Ml – Cilt ve Saç Besleyici

  02

  Antioksidan özelliğine sahip temel bir vitamin olan E Vitamini Yağı %100 doğal elde edilen içeriği ile burada! Güçlü nemlendirme ve besleyici özellikleriyle saç bakımınıza ve cilt bakımınıza fayda sağlamak için sizleri bekliyor.
  Sürpriz kargo fırsatları ve sepet tamamlayıcı ürünler ile kolayca alışverişinizi yapmak için inceleyiniz!

   

 • Arifoğlu Sarı Kantaron Yağı 50 Ml-Cilt Lekelerini Gidermeye Yardımcı

  01

  Doğanın bize sunduğu mucizevi bitkilerden biri olan Sarı Kantaron Yağı son zamanda faydaları ile gündemde. Cildinizdeki lekeleri ve yaraları gidermeye yardımcı olan bu yağ kullananları tarafından çok seviliyor! Arifoğlu Sarı Kantaron yağını avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’dan hemen şimdi sipariş et!

  Kargo fırsatları ve sürpriz indirimleri kaçırmamak için “30₺ Tamamlayıcı Ürünler” kategorisine bakmayı unutmayın!

 • Arifoğlu Okaliptus Yağı 20 Ml – Uçucu Doğal & Aromaterapi Yağ

  Hepimizin ismini sıklıkla duyduğu Okaliptus Yağı muhteşem bir enerji kaynağıdır. Okaliptus Yağı tropik/egzotik kokulara bayılanların vazgeçemediği karışım yağıdır. Temiz, rahat ve iç ferahlatan bir nefes için çok iyi bir tercihtir. Saymakla bitmeyen faydaları olan Okaliptus Yağı kaçırılmaz avantajlarla Pratikya’da.

  30 TL ve üzeri ücretsiz kargo avantajını kullanmak için doğal ve saf yağ karışımı yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Arifoğlu Hint Yağı 50 Ml – Doğal Saç Bakım

  Saç bakımınıza mucize etkisi yaratacak Arifoğlu Hint Yağı’nı sizde keşfedin. Herkesin bakımından ayırmadığı bu doğal yağ saç uzamasına da yardımcı oluyor. Kolay kullanım imkanı sağlayarak saç bakımınıza yardımcı olacak Hint Yağı sizleri bekliyor!
  30₺ Tamamlayan kategorimize hemen göz atarak sizde sepetinizi tamamlayabilirsiniz! Karışım yağlarınızı “Birlikte Daha Avantajlı” bölümünden keşfedebilirsiniz.

 • Arifoğlu Çay Ağacı Yağı 10 Ml-Sivilce Geçirmeye Yardımcı Ürün

  01

  Bitkisel içeriği ile bakım ürünü olarak kullanabileceğiniz ve son zamanlarda adı sıklıkla duyulan Çay Ağacı Yağını sende kullanıp faydalarını gör! Ciltten, saça, soğuk algınlığına kadar kullanışlı olan Arifoğlu Çay Ağacı Yağından şimdi sipariş et, hemen kullanmaya başla!

 • Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı-Besleyici Doğal Yağ

  08

  Daha uzun, daha gür kaş ve kirpikler için argan yağı ile  E vitamini kullanılarak formüle edilen Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı özel fırsatları ile sizleri bekliyor! Daha dolgun kirpikler ve daha gür kaşlar için hemen inceleyin.

  Sizde fırsat ürünleri ile sepetinizi tamamlayın ve kazanın!

   

 • Arifoğlu Çörek Otu Yağı 50 Ml – Bitkisel Sabit Yağ

  01

  Saflık ve doğadan gelen mucizesi ile sizlere yardımcı olacak Arifoğlu Çörek Otu Yağı sizler için Pratikya’da. Doğallığın mucizesi bu yağ ile tanışmak için hemen inceleyiniz!

 • Arifoğlu Mavi Anemon Çiçeği Yağı 20 Ml – Bitkisel Doğal Uçucu Yağ

  Kuzey yarım küreden cildinize uzanan yolda cilt bakımınızda önemli etkiler yaratacak Arifoğlu Mavi Anemon Çiçeği Yağı Pratikya.com’da sizlerle! Hemen satın almak için inceleyiniz.

 • Arifoğlu Organik Saç Bakım Yağı 100 Ml-Saç Besleyici Ürün

  04

  Saçlarını dipten uca besleyecek formülü ile Arifoğlu Organik Saç Bakım Yağını deneyerek faydasını gözle görebilirsiniz!

  Hemen şimdi sipariş et ve saçlarının yumuşamasına şahit ol!

Tüm Kategoriler