• Pratikya Komple Bakım Yağı Seti: Kaş, Kirpik, Saç ve Tırnak

  01

  Baştan aşağı bakımınız bir arada bu sette! Sizler için düşündük ve uygun fiyatlı çok kullanışlı bir set yaptık. Saçtan tırnağa, kaştan kirpiğe birçok bakımınızı kolayca yapabilmeniz için Pratikya Komple Bakım Yağı Seti: Kaş, Kirpik, Saç ve Tırnak seti sizleri bekliyor.

 • Pratik – Mixup Sulphur Tırnak Yağı 56 Gr-Tırnak Eti Yumuşatmaya Yardımcı Ürün

  04

  Tırnak eti bakımınızı yaparken tırnaklarının güçlenmesini kim istemez? Yapısı ve etkisi ile kendinden çokca söz ettiren Mixup Sulphur ile sen de daha güçlü tırnaklara sahip ol! Şimdi sipariş et.

 • Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı-Yavaş Uzayan Tırnaklar İçin

  Tırnakların hızlı uzamıyorsa, Mixup Sulphur bakım yağı ile tırnaklarına bakım yaparak eskisinden sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayabilirsin. Mixup Tırnak yağını kullananların yorumlarını okuyarak özel ve eşsiz formülü ile tırnakların daha güçlü, daha uzun ve daha sağlıklı olduğuunu görebilirsin.
  Uzun ve Güçlü Tırnaklar için yardımcı olan Mixup Sulphur tırnak bakım yağından şimdi sipariş et!

 • Asu 286 Trim Tırnak Kesim Seti 2’li-Tırnak Bakım Ürünü

  Tırnak kesim seti konfor ve kontrol için kaymaz tutuş sağlar; İçerisinde el tırnak makası ve ayak tırnak makası bulunur.

 • Epicure Ağda Bezi 100 Metre-Ağda Yardımcı Ürün

  Ağda bezi, ağda vücuda sürüldükten sonra ağdaya yapıştırılarak ağdanın istenmeyen tüyleri çekmesini sağlar.
  Epicure Ağda Bezi Pratikya.com’da!

 • Epicure Ağda Isıtıcı Cihaz Temizleme Solüsyonu- Ağda Makinesi Temizleme

  Epicure ağda cihazlarını temizlemek için ürettiği solüsyonları ağda makinesini temizlemek artık çok kolay. Ayrıca ağda dökülen her yüzeyi temizler.

 • Epicure Ağda Öncesi Jel 500 Ml-Ağda Öncesi Temizleme

  Epicure Ağda Öncesi Jel hem ağda öncesi temizlik yapar hem de ağda acısının en aza inmesin yardımcı olur. Ağda öncesi jel ile temizlenen bölgeye ağda daha iyi yapışır.

 • Epicure Azulen Pudrasız Kalıp Sir Ağda-Koyu Tenler İçin

  Azulen kalıp ağda azulen bitkisinin bileşiminden oluşmuştur. Bacak, kol gibi inatçı tüylerin olduğu bölgelerde tercih edilir. Evde kullanım için ideal bir ağdadır.

  Epicure Azulen Pudrasız Kalıp Sir Ağda siparişi ver!

 • Epicure Azulen Pudrasız Konserve Sir Ağda 800 ml

  Evinizde ya da kuaför salonunuzda kullanacağınız pratik ve pudrasız  sir ağda arayışındaysanız bu ürün tam size göre Epicure Azulen Pudrasız Konserve Sir Ağda 800 ml. Evinizde pratik ve ağdanın uzmanıymış gibi kullanabileceğiniz bir ürün önerdik size.

  Uzman tecrübesinden faydalanmak istiyorsan her zaman Pratikya’yı tercih edebilirsin.

   

Tüm Kategoriler