• Pratik – Mixup Sulphur Tırnak Yağı 56 Gr-Tırnak Eti Yumuşatmaya Yardımcı Ürün

  04

  Tırnak eti bakımınızı yaparken tırnaklarının güçlenmesini kim istemez? Yapısı ve etkisi ile kendinden çokca söz ettiren Mixup Sulphur ile sen de daha güçlü tırnaklara sahip ol! Şimdi sipariş et.

 • Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı-Yavaş Uzayan Tırnaklar İçin

  Tırnakların hızlı uzamıyorsa, Mixup Sulphur bakım yağı ile tırnaklarına bakım yaparak eskisinden sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayabilirsin. Mixup Tırnak yağını kullananların yorumlarını okuyarak özel ve eşsiz formülü ile tırnakların daha güçlü, daha uzun ve daha sağlıklı olduğuunu görebilirsin.
  Uzun ve Güçlü Tırnaklar için yardımcı olan Mixup Sulphur tırnak bakım yağından şimdi sipariş et!

 • Asu 286 Trim Tırnak Kesim Seti 2’li-Tırnak Bakım Ürünü

  Tırnak kesim seti konfor ve kontrol için kaymaz tutuş sağlar; İçerisinde el tırnak makası ve ayak tırnak makası bulunur.

 • Kalyon Tırnak Besleyici Ve Sertleştirici Oje 11 Ml- Kırılan Tırnaklar İçin

  Sürekli sararan ve kırılan tırnaklardan sıkılmadın mı hala? Ya da evde yaptığın o limon suyundan gerçekten fayda gördün mü? Kalyon tırnak besleyici ve sertleştirici ile tanışmanın artık tam zamanı… Tırnaklarına yapacağı bakım ile artık daha sert ve kolay kırılmayan tırnaklara sahip olacaksın.
  Tırnaklarını Kalyonsuz bırakma…

 • Ocean 6’lı Mini Manikür Seti-Tırnak Bakım Ürünü

  Ocean 6’lı Mini Manikür Seti ile kuaföre ihtiyaç duymadan evde kendi manikürünüzü yapabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken tırnaklarınızı doğru törpülemek eğer yanlış törpüler iseniz tırnaklarınız hasar görebilir.
  Ocean manikür seti ile tırnak bakımınızı kolaylaştırın!

 • Ocean Döner Başlıklı Tırnak Makası-Tırnak Bakım Ürünü

  Ocean döner başlıklı tırnak makası ile sadece uzayan tırnaklarınızı değil, tırnak kenarlarındaki etlerinde kesilmesine yardımcı olur.

 • Ocean Mini Manikür Seti-Tırnak Bakım Ürünleri

  Bakımlı tırnaklar için her kadının kendine ait bir manikür seti olması lazımdır. Ocean mini manikür setini küçük taşıma çantası sayesinde istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

 • Ocean Tırnak Et Sıyırıcı-Tırnak Eti İtici Ürünü

  Evde manikürü yapmak artık çok kolay ihtiyacınız olan ürünlerden biri; tırnak et sıyırıcı ile yumuşayıp ittiğiniz etleri çok derine girmeden yüzeysel olarak tırnak etlerinizi kesebilirsiniz.
  Ocean Tırnak Et Sıyırıcı Pratikya.com’da!

 • Rio 5- LM Tırnak Manikür Seti Mavi-El Tırnak Bakım Ürünleri

  Rio 5- LM Mini Manikür Seti ile kendi manikür ve pedikür ihtiyaçlarınızı kendiniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Set içerisinde manikür için ihtiyaç duyacağınız ürünler bulunmaktadır.
  Manikür seti şimdi Pratikya.com’da…

Tüm Kategoriler