• Boyalı Saçlar İçin Bakım Seti: Şampuan-Maske

  Boyalı saçların en büyük sorunu saç renginin soluklaşıp canlılığını kaybetmesidir. Ayrıca boyalı saçlar daha hassas ve kırılgan yapıya sahiptirler bu yüzden de ekstra bakım isterler. İstenilen bakım yapılmazsa kısa sürede rengi solar, donuklaşır ve sağlıksız görünürler.

  Bu durumu önlemeniz için biz size uzman iki ürünü yan yana getirerek boyalı saçlarınız için bakım seti oluşturduk.  Colorinn Stardust Silver Mor Şampuan ile saçlarınızı yıkayıp ardından Insight Boyalı Saçlar için Koruyucu Maske ile de bakımınızı sonlandıracaksınız.

  Bu set saçlarınızın rengini ilk günkü gibi korumaya ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olacaktır.

 • Dolaşık Saçlar İçin Saç Bakım Seti: Şampuan-Maske-Tarak

  “Bakım yapıyorum, kremliyorum ama yine de saçlarımı tararken zorlanıyorum, sürekli saçlarımı yoluyorum” diyorsanız şuan doğru yerdesiniz.

  Saçlarınızdaki kördüğümü açmak için verdiğiniz çaba hem zamanınızdan hem de saçlarınızdan çalıyor. Çünkü o dolaşıklığı açayım derken aslında saçlarınızı daha da kırıp yıpratıyorsunuz ve saçta keçeleşerek size “Beni Hırpalama!” diye bir cevap veriyor. O zaman saçlarınızı dinleyin ve bizim, saçlarınızı kolay tarayın diye yan yana getirerek oluşturduğumuz uzman setimizi deneyin.

  Doğru şampuan, doğru maske ve doğru tarak ile bu sorunu çözebilirsiniz.

 • Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Bakım Seti: Şampuan – Bakım Yağı

  Saç boyama, düzleştirici kullanmak ve fön çektirmek gibi saçlarımız güzel gözüksün diye yaptırdığımız birçok işlem saçlarımızı yıpratır, sertleştirir ve mat bir görünüm sağlar.

   

  Bu tip durumlarda saçlarımızı belli bir süre dinlendirmemiz ve bakım yapmamız gerekir. Saç uzmanlarına göre dinlendirme süresi 4-5 ay olmalıdır bir de bu dönemde güvenilir ürünlerle bakım yaparsak saçlarımız eski sağlıklı haline kavuşur.

   

  Biz de evde saçlarınıza pratik bakım yapabileceğiniz iki ürünü yan yana getirerek saç bakım seti oluşturduk. Önce  L’Oréal Professionnel Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan ile saçlarınızı sık sık yıkayacak ardından Landoll Nashi Argan Yoğun Bakım yağını saçlarınıza sürerek bakımınızı sonlandıracaksınız.

  Öneri paketi niteliğinde bir çok paketimizde Pratikya’da var, inceleyebilirsiniz.

 • Yüz Temizleyici Cilt Bakım Seti: Peeling-Sivilce Siyah Nokta Karşıtı Maske

  Geçen yıllar, stres, değişen hava koşulları derken cilt hassaslaşıp nem dengesini kaybediyor ve ölü bir tabakanın altına hapsoluyor.

  Nefes alamayan, kendini yenileyemeyen cilt, siyah noktalardan, lekelere ve kuruluğa kadar bir çok soruna yol açıyor. Yüzünüzdeki bu sorunlar için uzman bir ürün aradığınızı düşünürsek Epicure Çilek Aromalı Peeling tam size göre. Biz cilt temizliğiniz yarım kalmasın, tamamlansın diye yanına da  Dermokil Sivilce Siyah Nokta Karşıtı Maskeyi ekledik ve sizlere sunduk. İhtiyaçlarınıza göre kullanmanız size yardımcı olacaktır.

  Öneri paketi niteliğinde bir çok paketimizde Pratikya’da var, inceleyebilirsiniz.

 • Zenix Cilt Bakım Seti: Argan Yağlı Maske- Aydınlatıcı Krem

  Hem erkek hem de kadınların korkulu rüyası olan siyah noktalar ve sivilcelerle başınız dertte mi? O zaman bu setimiz tam size göre.

   

  Önce kirden, makyajdan tıkanan gözenekleri açıp iyi bir temizlik yapmak için Zenix Argan Yağlı Kil Maskesi, ardından temizlenen cilde uygulayacağınız Zenix Nano Effect Leke Akne Ve Siyah Nokta Karşıtı Aydınlatıcı Krem.

Tüm Kategoriler