• Orasil Üstübü Naturel Beyaz 1 KG – Yüksek Emici Bez

  Naturel Üstübü yabancı maddelerden arınmış silme bezidir. Yüksek emme özelliğine sahip olan yeni nesil üstübü bezi Oto boya, tamir  ve diğer üstübü kullanımı gerektiren alanlarda kullanabilirsiniz.

  Üstübü bezi  stoktan hemen teslim!

 • Orasil Üstübü Naturel Beyaz 10 Kg – % 100 Pamuk

  Üstübü uzun liflerin bir araya gelmesi ile oluşan emme gücü yüksek, oto kaportacılar da kullanılan bir bezdir. Üstübüler hav bırakmayan özellikleri ile de bilinmektedir. Sanayilerde, oto kaportacılar da, sıvı ile temas eden ve emme gereksinimi duyulan her sektörde üstübü bez temizlik için kullanılır. Bir telefon kadar yakınınızda olan Pratikya.com’dan üstübü siparişi ver!

 • Orasil Üstübü Naturel Beyaz 5 Kg – Sıvı Tutar

  Üstübü bez sanayi alanında özellikle oto sanayilerde çok fazla tercih edilen bir üründür. Elin giremediği yerlere girip temizleyen üstübü bez  oto sektöründe boya ve kaporta işlerinde kullanılır. %100 pamuktan üretilen Yeni nesil üstübü bezin sıvı ve yağı emme özelliği vardır.

  Yeni nesil üstübü beze pratikya.com’dan kolayca ulaşabilirsin!

 • Orasil Üstübü Renkli 1 Kg – Sıvı Emici

  Üstübü renkli bez temizlenemeyen zor alanları temizlemek için iyi bir üründür.  Genellikle atölyelerde ve oto sanayilerde kullanılan yeni nesil üstübü bezi yüksek emici özelliği sayesinde sıvıyı, yağı hızlıca emer.

  Yeni nesil üstübüyü avantajlı fiyatı ile Pratikya.com’dan hemen sipariş ver!

 • Orasil Üstübü Renkli 10 Kg- Emici Bez

  Üstübü renkli bez uzun liflerin bir araya gelmesiyle ve üretilmiş bezlerdir. Oto kaporta ve boyama işlemlerinde endüstriyel alanlarda kullanılan makine bakım ve temizliklerinde renkli üstübü bezi kullanabilirsiniz. Raf düzenine uygun şekilde paketlenen üstübüler kolayca istiflenebilir.

  Üstübüyü kolayca depola!

 • Orasil Üstübü Renkli 5 Kg – Yeni Nesil Üstübü

  Üstübü  sıvı tutma ve emme özelliğinden dolayı Oto boya, oto tamir  ve atölyelerde el ve ortam temizliği için kullanılan bir bezdir. Üstübü bezler pamuk ipliklerin tarama makinesinden geçirilmesiyle elde edilir. Bu işlem sayesinde çifte taranmış üstübü daha yumuşak ve emici bir hal alır.

  Renkli üstübü lekeleri derinlemesine temizler!

Tüm Kategoriler