• Boyalı Saçlar İçin Bakım Seti: Şampuan-Maske

  Boyalı saçların en büyük sorunu saç renginin soluklaşıp canlılığını kaybetmesidir. Ayrıca boyalı saçlar daha hassas ve kırılgan yapıya sahiptirler bu yüzden de ekstra bakım isterler. İstenilen bakım yapılmazsa kısa sürede rengi solar, donuklaşır ve sağlıksız görünürler.

  Bu durumu önlemeniz için biz size uzman iki ürünü yan yana getirerek boyalı saçlarınız için bakım seti oluşturduk.  Colorinn Stardust Silver Mor Şampuan ile saçlarınızı yıkayıp ardından Insight Boyalı Saçlar için Koruyucu Maske ile de bakımınızı sonlandıracaksınız.

  Bu set saçlarınızın rengini ilk günkü gibi korumaya ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olacaktır.

 • Prozinc Kadın Şampuan 300 Ml – Boyalı Saçlar İçin

  Prozinc Kadın Şampuan boyanmış, işlem görmüş ve kırılan saçlarınızı onarmaya yardımcı olacaktır.

 • ALPECİN Power Gri Şampuan 200 ml

   Gri ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilmiştir,

 • ALPECİN Tuning Siyah Kafein Şampuanı 200 ml

  Koyu saçlara özel üretilmiştir,

 • Colorinn Stardust Silver Mor Şampuan 1000 ml

  Colorinn Stardust Silver Mor Şampuan, gri ve beyaz saçların sararmasını önleyerek saçlara yeniden ışıltı ve canlılık verir.

 • Dax Wax Arındırma Şampuanı 414 ml

  Saçınıza kullandığınız  waxları kolayca temizler.

  Saça ipeksi yumuşaklık kazandırır.

 • Insight Boyalı Saçlar için Koruyucu Maske 250 ml

  Boyanmış ya da işlem görmüş saçlar nemini kaybeder. Diğer saç maskelerinin aksine bu saçlar için özel nem verici maskeler kullanılmalıdır, bizde sizler için araştırıp uzman bir ürün bulduk; Insight Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Maske.  Saçlarınızı canlandırarak boyanın daha uzun süreli olmasını sağlayacak.

 • Insight Boyalı Saçlar için Koruyucu Maske 400 ml (Pratikya)

  Boyanmış ya da işlem görmüş saçlar nemini ve elastikliğini kaybeder. Diğer saç maskelerinin aksine bu saçlar için özel nem verici maskeler kullanılmalıdır, bizde sizler için araştırıp uzman bir ürün bulduk; Insight Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Maske. Bu maske saçlarınızın renginin uzun süre korunmasına ve daha parlak kalmasına yardımcı olacak.

  Boyalı saçlara maske uyguladıktan sonra boyalı saçlar için kullanılan şampuanlar ile yıkarsanız daha etkili sonuç alabilirsiniz. Bu şampuan size yardımcı olacaktır;  Insight boyalı saç şampuan

 • Insight Boyalı Saçlar için Koruyucu Şampuan 400 ml (Pratikya)

  Saçınızı ister pahalı, ister ucuz saç boyası ile boyayın hiç fark etmez o boya saçtan akar. Hele bir de o renge doyamadan akmıyor mu? İşte biz sizin için saç renginizle biraz daha fazla zaman geçirin diye üretilmiş olan Insight Boyalı Saçlar için Koruyucu Şampuanı öneriyoruz. İçeriğindeki organik yağlar sayesinde saç rengini, parlaklığını korurken saçlarının beslenmesine de yardımcı olacaktır.

  Kullanımda pratik olabilecek ürünleri sadece Pratikya’da bulabilirsin.

 • Kerastase Discipline Disiplin Şampuanı – Bain Fluidealiste 250ml

  Kerastase Discipline Disiplin Şampuanı 250ml

   Boyalı saçlara özel geliştirildiği için saç renginin akmasını ve solmasını engeller

   İçeriğindeki morfo keratin saçı onarır

   Saçlarınızın daha parlak ve güçlü gözükmesini sağlar

 • Nano Absolute Silver Şampuan 500 ml – Boyalı Saçlar İçin

  Silver şampuanlar rengi ile, içeriği ile, saça etkisi ile diğer şampuanlardan farklıdır. Gri, sarı renkli saçlarda bir süre sonra turunculaşmalar başlar ama Nano Absolute Silver Şampuan ile bu sorunla karşılaşmazsınız.
  Saçlarınıza yeni boyanmış hava katın!

Tüm Kategoriler