• Pratikya Süper Kolay Saç Tarama Seti: 2’li Sıvı Saç Kremi

  01

  Kolay kullanımıyla çok seveceğiniz Restorex Sarmaşık Özlü Sıvı Saç Kremi sizler için bir değil iki adet set halinde Pratikya’da! Pratikya Süper Kolay Saç Tarama Seti: 2’li Sıvı Saç Kremi’ne kolay satın alma yöntemleri ile hemen sahip olmak için inceleyiniz.

 • Pratikya Zor Taranan Saçlar İçin Bakım Seti

  02

  Saçlarınızı taramakta zorlananlar için özel set! Saçlarınızı canlandıran Elseve Mucizevi Onarıcı Yağ kaybolan nemi geri kazandırır, Elseve 2’li Bakım Seti saçlarınızı taramanıza yardım ederken bakım yapar bu iki ürün ile saçlarınızı rahatça tarayıp bakımını yapabilirsiniz. Şimdi denemenizin zamanı!

 • Dolaşık Saçlar İçin Saç Bakım Seti: Şampuan-Maske-Tarak

  “Bakım yapıyorum, kremliyorum ama yine de saçlarımı tararken zorlanıyorum, sürekli saçlarımı yoluyorum” diyorsanız şuan doğru yerdesiniz.

  Saçlarınızdaki kördüğümü açmak için verdiğiniz çaba hem zamanınızdan hem de saçlarınızdan çalıyor. Çünkü o dolaşıklığı açayım derken aslında saçlarınızı daha da kırıp yıpratıyorsunuz ve saçta keçeleşerek size “Beni Hırpalama!” diye bir cevap veriyor. O zaman saçlarınızı dinleyin ve bizim, saçlarınızı kolay tarayın diye yan yana getirerek oluşturduğumuz uzman setimizi deneyin.

  Doğru şampuan, doğru maske ve doğru tarak ile bu sorunu çözebilirsiniz.

 • Tangle Teezer Instant Detangling Hairbrush – Markus Lupfer (Pratikya)

    Uzun saçlara rahat bir taranma imkanı sağlar,

Tüm Kategoriler