• Pratikya Kuru Saçları Canlandırıcı Set

  03

  Kuru saç dendi mi akla ilk gelen onları besleyerek canlandırmasını sağlamaktır. Kuru saçlarınız için önerimiz olan saç canlandırıcı setimizi, kullanıcılarımızın memnun kaldığı Elseve markasının Mucizevi Yağ serisinden oluşturduk.
  Kuru ve sert saçlarının canlanmasını sağlayacak olan ürünler ile saçların daha canlı gözükecek!

  Kuru saçların için gerekli olan bakımı yapacak olan setimizden şimdi sipariş et!

 • Pratikya Saç Canlandırıcı Set: Elseve Bakım İksiri & Jojoba Yağı

  Saçlarınızın daha canlı ve daha parlak gözükmesi için size özel set hazırladık! Elseve markasının sevilen ürünü olan Komple Onarıcı 5 Bakım İksiri ile Arifoğlu‘nun doğal Jojoba yağını Pratikya Saç Canlandırıcı Set: Elseve Bakım İksiri & Jojoba Yağı setinde bir araya getirdik. Sizlere özel hazırladığımız bu seti hemen inceleyin, fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

 • Dax Naturals Yoğun Bakım Kremi 212 g

  01

  Dax Naturals Yoğun Bakım Kremi, brokoli özü ve protein en etkili içerikleridir. Bu iki baş içerikleri yanında bir çok yağ (aşağıda okuyabilirsiniz) içinde vardır. Saçım güçlensin, tellerinde kırık kalmasın, yıpranmış saçlarıma yoğun bakım arıyorum diyorsanız Dax Naturals vazgeçilmeziniz olabilir.

  Naturals Yoğun Bakım Kremi en uygun fiyatlarla Pratikya’da.

   

 • Dax Wax Arındırma Şampuanı 414 ml

  Saçınıza kullandığınız  waxları kolayca temizler.

  Saça ipeksi yumuşaklık kazandırır.

 • Insight Antioxidant Yenileyici ve Koruyucu Saç Kremi 400 ml (Pratikya)

  Saçınız için hangi saç kremini kullanacağınızı mı arıyordunuz? O zaman doğru yerdesiniz Insight Antioxidant Yenileyici Ve Koruyucu Saç Kremi saçlarınızın canlanmasına, dış etkenlerden korunmasına ve en önemlisi saçlarınızın yenilenmesine yardımcı olacak uzman bir üründür. Sadece bunlarla da sınırlı değil saçlarınızı canlandırmaya, parlatmaya ve yumuşacık yapmaya da yardımcı olacak.

  Insight 900 ml saç kremi inceleyebilirsiniz

 • Native Base Daily Conditioner After Treatment 500 ml

  Saçına yapılan keratin bakımının daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak Native Base Daily Conditioner After Treatment saç kremi günlük kullanıma uygun uzman saç bakım ürünüdür. Bu ürünü tüm saç tipleri için kullanabilirsiniz.

  Pratikya’nın uzman bakışı ve güvenli ürün sağlayıcılığından faydalanın.

Tüm Kategoriler