• Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Canlandırıcı Organik Saç Bakım Seti

  Canlanmaya ihtiyacı olan kuru ve yıpranmış saçlar için evde uygulanabilecek bakım seti içerisinde Kerastase Aura Botanica serisine ait Şampuan, Saç Kremi ve Bakım Yağı bulunmaktadır.

 • Canlandırıcı Pratik Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Yıpratıcı unsurlarından etkilenmiş saçların, basit ve kolay şekilde eski ışıltısına kavuşabilir. L’Oréal Paris Professionnel serisine ait Yıpranmış Saçlara Özel Şampuan ve Saç Kremi ile saçlarını eski ışıltına kavuştururken, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı ile de yüz bakımını ihmal etmemiş olacaksın.

 • Egzotik Kokulu Saç Bakım ve Banyo Seti: Şampuan, Duş Jeli, Vücut Kremi

  Duşta cildinizi şımartmak ister misiniz? Kerastase Specifique Bain Prevention şampuan ile Acqua Di Parma duş jeli ve vücut kreminin bir araya getirdiği eşsiz koku sayesinde, sadece cilt temizliğinden ibaret olmayan banyo ritüeliniz, sizi şımartan bir seansa dönüşüyor. Duş rutininize ayırdığınız sürede vücut bakımınıza da yer vererek hem zamandan tasarruf edebilir hem cildinizin ihtiyacı olan ilgiyi ona verebilirsiniz.

 • Kışın Evde Pratik Saç Bakım Seti

  Saçta ufak da olsa bir değişikliğe gitmek, çoğu kez mucize sonuçlara kapı açar. Kısa süre içinde defalarca kez yıkanan, boyanan ve işleme tabi tutulan saçların yıpranmasını önlemek için evde uygulayabileceğin Kerastase Discipline serisi Şampuani Bakım Kremi ve Maskeden oluşan bakım setini oluşturduk.

 • L’Oréal Professionnel Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan – Absolut Repair Lipidium 500 ml

  L’Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium yıpranmış saçlarınızı onarmaya ve daha güçlü olmasına yardımcı olacaktır.

   

 • Mis Kokulu Banyo ve Duş Seti

  Bir bardak kahve etkisi kadar uyandırıcı, duşta cildinizi canlandıracak ve güne ferah başlamanızı sağlayacak güzel kokularıyla sizi kendine hayran bırakacak bir set set hazırladık. Kerastase Discipline Şampuan ile Acqua Di Parma Vücut Kremi ve duş jelinden oluşan set ile banyo rutininiz sizi şımartan bir rutine dönüşüyor.

 • Nemini Kaybetmiş Saçlara Özel Set: Şampuan, Serum, Maske (Saç Bakım Seti)

  Fön makinesi, saç maşası, saç düzleştiricilerinin yaydığı ısının, saça verdiği zararı minimuma indirmek ve saçlarınızı koruyabilmek için size Loreal Nutrifier Kuru Saçlar İçin Silikonsuz Şampuan ve Maske ile Morfose Keratin Saç Serumu üçlüsünü hazırladık.

 • Yağların Gücü Seti: Hindistan Cevizi, Keratin, Argan Yağı (Saç Bakım Seti)

  Çok eski zamanlardan beri, saç bakımında yağlar önemli yer tutuyor. Günümüzde de saç yağlarını gerek saçları beslemek, gerekse şekillendirmek için kullanıyoruz. Senin için bir araya getirdiğimiz The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı, Daimon Aşırı Yıpranmış Saçlar için Keratin Yağı ve Mojito Keratin Oil Saç Bakım Yağı ile saçların pürüzsüz, yumuşacık ve parlak olmasını sağlayabilirsin.

 • Zenginleştirici Çinko Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Çinko eksikliği olduğu durumlarda saç dökülmesi önemli bir sorun olarak karşımıza çıkar. İçerisinde çinko barındıran Kerastase Specifique Bain Anti Pelliculaire Şampuan ve Kerastase Specifique Masque Hydra Apaisant Maske ile saç dökülmesine son verebilir ve saçlarını eski sağlığına yeniden kavuşturabilirsin.

Tüm Kategoriler