Araç Kaplama Nedir? 2020 Trendleri Nelerdir?

Aracınızın görünümünü değiştirmek istiyor ama bir boya faciası yaşamaktan korkuyor musunuz?Araba kaplama aracınızı yeni görünüme kavuşturmak için muhteşem bir yoldur.

Araç Kaplama Çeşitleri

Aralarından seçim yapabilecek birkaç farklı araba kaplama türü vardır. En yaygın seçeneklerden üçü:

Reklam Kaplama: Bir işletmenin temel bilgilerini ve markasını sergilemek için kullanılır. Bunlar minibüslerde yaygındır ancak araçların çoğunda kullanılabilir.

Şeffaf Kaplama: Aracın orijinal rengini ve kaplamasını korur.

Renkli Kaplama: Bir otomobilin rengini veya kaplamasını değiştirmek için kullanılan opak bir folyodur.

Araç Kaplamada 2020 Trendleri

Araç Kaplamada 2020 yılında renk trendleri değişmeye devam ediyor. Bu dönem en çok tercih edilen renkler mat siyah, galaksi siyahı, dokular ve metallerdir.

Mat Siyah Kaplama

Mat siyah, araç kaplamada popülerlik kazanıyor. Zaten siyah her zaman en yaygın araba renklerinden biri olmuştur; müşteriler siyahı zarif görürler. Ayrıca mat siyah araba kaplaması, araçlara egzotik bir hava vermektedir.

Galaksi Siyah Kaplama

Galaksi siyah aracınıza uzayın derin karanlığını yansıtır. Galaksi siyah kaplama aracınıza daha önce hiç görmediğiniz bir parıltı ekler.

Dokulu Kaplama

Karbon fiber kaplamalar gibi dokulu araba kaplamaları, araca şıklık ve stil katıyor. Doku, araca olağanüstü bir hava katar, tamamen özel bir görünüm kazandırır ve arabayı benzersiz kılar. Karbon fiber, gölge ve fırçalanmış metaller gibi doku kaplamalar, öne çıkacak bir görünüm yaratır.

Metalik Kaplama

Metalik araç kaplamaları birçok renkte mevcuttur. Metalik puldan yapılmış, metalik araba kaplaması tam kaplama için kullanılır ve arabanızın kaputuna, tavanına, bagajına, aynalarına vb. uygulanabilir. Aracınızda nasıl kullanırsanız kullanın, canlı bir ifade verecektir.

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler