En Popüler 2 Led Far: Joyecar H4 Led Ve Joyecar H7 Led Far

Sürücüler için alabilecekleri en önemli kararlardan biri, arabaları için uygun farları seçmektir. Farlar sadece sizin sürüşünüzün güvenliğini arttırmakla kalmaz, diğer sürücülere daha iyi bir görüşte sağlar. Piyasada Halojenler, Xenon ve LED Farlar gibi çeşitli farlar bulunmaktadır.

En eski far tiplerinden biri olan halojen farlar, içerisine halojen, iodin, bromine ve diğer gaz karışımları doldurulmuş far türüdür. Ancak aydınlatma ve enerji açısından çok verimsizdirler. Halojen ampullerin enerjisinin% 80’i aşırı ısı olarak boşa harcanmaktadır.

Xenon farlar, kullanılan aynı enerji için daha az ısı üretir ve daha fazla ışık üreten halojenlere göre geliştirilmiş bir fardır.

LED farlar şüphesiz mevcut senaryoda farlarınızı aydınlatmak için en iyi çözümdür. Son derece güvenilir, dayanıklı ve enerji tasarrufludurlar. Gerçek şu ki, bu LED’ler 11 yıla kadar dayanıklı ve halojenlere kıyasla aynı miktarda enerjiden % 80 ışık verimliliği üretiyorlar.

Peki En Popüler 2 Led Far Nedir?

1. Joyecar H4 Led Xenon Far

Joyecar H4 Led Xenon Far Ampulü her şeyden önce göz hassasiyeti ve sürüş güvenliği göz önünde bulundurularak itina ile üretilmiştir. H4 Led far ampuller en büyük sorun olan arıza ışığı hatasını engellemek için dahili CANBUS ile birlikte tasarlanmıştır. Joyecar H4 led Xenon far 8000 lümen, CSP led Chipsetlidir. H4 far çift flamanlı olup tek far ve reflektör içinde hem kısa hem uzun far olanağını sağlar. 6500K soğuk beyaz ışık veren H4 led far, 35 watt gücündedir. Led farın ömrü 35.000 saate kadar sürmektedir. Ürünle ilgili detaylı açıklamaları Joyecar H4 Led Far kısmında bulabilrsiniz.

2. Joyecar H7 Led Xenon Far

Joyecar H7 Led Xenon Far Ampulü; CSP LED, 6500K ışık rengi ve 8000 Lumen ışık sıcaklığının dengeli entegrasyonu ile üretilmiş ve istenilen beyaz ışık renginin göz yormaması için gerekli hassasiyet göz önüne alınmıştır. Şimşek etkili olan Joyecar H7 Led far, gövdesinde kullanılan orijinal bakır board ve alüminyum dış kasa materyali sayesinde başarılı bir ısı dağılımı sağlar ve ses gürültüsü yapmaz.

H7 led farlar BMW 3 serisi, Audi A4, Jaguar S-Tipi, Land Rover Discovery, Mazda 3, Mercedes-Benz C-Serisi, Mini Cooper, Toyota Celica, Volkswagen Touareg ve daha pek çok araca uyar. Fiyat/performans konusunda rekabet edilemez olan Joyecar H7 Led Xenon Far Ampulü en yüksek kalite ile uzun yıllar yolunuzu aydınlatır. Ürünle ilgili detaylı bilgiyi Joyecar H7 Led far kısmında bulabilirsiniz.

H7 Led Far İle H4 Led Farın Genel Özellikleri

H7 far, LED teknolojisinde son zamanlarda geliştirilen bir COB çip veya Chip on Board adlı bir ışık kaynağı modeline sahiptir. Bu, SMD’ye kıyasla size daha parlak bir ışık veren daha yoğun bir ışık dizisine sahip olmanızı sağlar.

Diğer bir fark, H4 led far 6500K soğuk beyaz ışık verirken, H7 led farlar 6500K günışığı ışık vermektedir.  Işıklarının renginin yanı sıra her ikisi de açıldığında anında yanar. Tam parlak ışığına ulaşmak için birkaç dakikaya ihtiyaçları yoktur. Bu led farlar size net ışık sağlar.

Bu farların her ikisi de LED olduğundan, diğer farlardan farklı olarak daha az güç tüketeceklerdir. Bu, uzun vadede para tasarrufu yapmanızı sağlayacağını düşünürsek daha iyi bir seçimdir. Bu 2 tip led far kesinlikle geceleri daha güvenli seyahatler için en kaliteli aydınlatmayı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler